Adonis Johnson

Vztahuje se k

10 nejočekávanějších podzimních filmových hitů

28.září » AVmania.cz
První člověk, Creed II, Smrtelné stroje, Aquaman, Alita: Bojový Anděl, Nebezpečná laskavost, Johnny English potřetí, portrét Silvia Berlusconiho a české novinky Zlatý podraz a Ten, kdo tě miloval.

Nejočekávanější boxerský zápas letošního roku má novou upoutávku

27.září » Kinobox.cz
Vážně by mě nenapadlo, že se budu v roce 2018 těšit na zápas "Creed vs. Drago". Inu, doba přeje návratům a co víc, odkaz legendárního Rockyho si studio patřičně hýčká. Po nečekaně povedeném polorestartu nás proto čeká druhé kolo v ringu.

Pomsta za smrt otce. Syn Apolla Creeda a Rocky to rozjíždějí v dalším boxerském filmu

20.června » Kinobox.cz
Tvůrci filmu Creed II (2018) představili první oficiální trailer k očekávané novince, která by do českých kin měla vstoupit letos 22. listopadu. A půjde o víc než o další souboj zakončený titulem. Rocky Balboa (Sylvester Stallone) totiž povede Ado...

Creed 2: Rocky a Drago proti sobě staví své svěřence na prvním plakátu

19.února » Kinobox.cz
Že se v druhém Creedovi po letech znovu setká Rocky s legendárním soupeřem Ivanem Dragem v podání Dolpha Lundgera (utkali se v Rockym IV), to už nějaký pátek víme. Stejně tak je jisté, že oba pánové tentokrát budou "jen" za trenéry.

Creed 2: Postaví se svěřenci Rockyho Balboy legendární Drago?

3.července » Kinobox.cz
Sportovní drama Creed, které volně navázalo na klasickou sérii s Rockym Balboou, válelo na všech frontách. Film získal skvělé známky, hodně vydělal a miláček publika Sylvester Stallone získal Zlatý glóbus a nominaci na Oscara.

Tato informační stránka o Adonis Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adonis Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes