Tessa Thompson

Vztahuje se k

10 nejočekávanějších sci-fi a akčních filmů roku 2019

11:14 » AVmania.cz
Alita: Bojový Anděl, Ad Astra, Muži v černém: Globální hrozba, Gemini Man, Terminator 6, Star Wars: Episode IX, John Wick 3 - Parabellum, Hobbs & Shaw. Druhá ochutnávka nejatraktivnějších titulů letošního roku.

První trailer: Muži v černém: Globální hrozba

22.prosince » filmserver.cz
Studio Sony zveřejnilo první trailer rebootu filmové série Muži v černém , v němž hlavní role ztvárnili Chris Hemsworth a Tessa Thompson. Snímek od režiséra Rychle a zběsile 8 dorazí do kin v létě.

Přichází noví Muži v černém a nesou s sebou řadu změn

21.prosince » Dokina.cz
Sony vydala první trailer pro nadcházející Muže v černém. Na ty budeme moct zajít do kina příští rok pod názvem Muži v černém: Globální hrozba a už teď byste se měli připravit na to, že se na nás chystá něco trochu jiného.

První trailer: Men in Black: International

20.prosince » filmserver.cz
Studio Sony zveřejnilo první trailer rebootu filmové série Muži v černém , v němž hlavní role ztvárnili Chris Hemsworth a Tessa Thompson. Snímek o režiséra Rychle a zběsile 8 dorazí do kin v létě.

Noví Muži v černém dostávají logo a oficiální název

6.prosince » NaFilmu.cz
Reboot Mužů v černém vejde do kin pod názvem MIB International. Toto bylo odhaleno na brazilském Comic-Conu (CCXP), kde mělo Sony panel o tomto očekávaném filmu. Herci, známí zejména z nejnovějšího Thora; tedy Chris Hemsworth a Tessa Thompson už v...

První foto: reboot Mužů v černém získal název

6.prosince » filmserver.cz
Reboot série Muži v černém natáčí F. Gary Gray s Chrisem Hemsworthem a Tessou Tomphson a premiéru v kinech bude mít v červnu 2019.

Magazín: Tessa Thompson a Chris Hemsworth představují spin-off Men in Black

14.října » Edna.cz
Po třech veleúspěšných snímcích se série Men in Black rozrůstá o spin-off, ve kterém hlavní role ztvární populární dvojice z filmu Thor: Ragnarok , jež se nyní představuje na první oficiální fotce.

Odhalujeme záhadnou budoucnost Avengers: Co bude s Thorovou hrdinkou Valkyrie?

2.října » Abicko.cz
Budoucnost Avengers a filmů studia Marvel zůstává záhadou. Neznámý je také osud hrdinů, kteří chyběli v Avengers: Infinity War - včetně Thorovy kamarádky Valkyrie. Ale její představitelka herečka Tessa Thompson konečně prozradila na Twitteru, co s...

10 herců a hereček, o kterých jste možná ani netušili, že patří do LGBT komunity

24.srpna » Filmkult
Odlišná sexuální orientace není při hodnocení hereckého nadání vůbec podstatná. I tak vás ale možná překvapí, že snad právě vaše favority přitahuje opačné pohlaví.

Tato informační stránka o Tessa Thompson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tessa Thompson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes