15
new stories - click to show

Ruska Jon

Related to

Americký exvyslanec v Rusku: Rusko se třese v základech, cena ropy klesá

13.March » AC24.cz
Rusko se „třese ve svých základech“, protože ceny ropy nadále klesají, uvedl republikán a bývalý velvyslanec USA v Rusku Jon Huntsman ml.. (Foto: Youtube)

Americký exvyslanec v Rusku: Rusko se třese v základech, cena ropy klesá

12.March » prvnízprávy.cz
Rusko se „třese ve svých základech“, protože ceny ropy nadále klesají, uvedl republikán a bývalý velvyslanec USA v Rusku Jon Huntsman ml..

Exvelvyslanec USA v Moskvě: Sankce vůči Rusku ničemu nepomohou!

9.October » prvnízprávy.cz
Pozice USA k rozvoji vztahů mezi USA a Ruskem zapadá do vzorce „přikrčte se jako kachna a zakryjte se“, napsal ironicky bývalý americký velvyslanec v Rusku Jon Huntsman pro Wall Streeet Journal.

Vyšlo najevo zmaření „velkých plánů“ ohledně spolupráce USA a Ruska

Velvyslanec USA v Rusku Jon Huntsman, který odchází do výslužby, v rozhovoru pro ruský list Kommersant řekl, že oba státy měly velké plány ohledně rozvoje dvoustranných vztahů, jež byly zmařeny kvůli incidentu v Kerčském průlivu v listopadu 2018.

USA zvyšují na Česko tlak kvůli bankám, přes které může vést Rusko špionáž

20.May » Respekt.cz
Americká administrativa zvyšuje tlak, aby Česko nebylo dál v dvou postsovětských bankách – Mezinárodní bance hospodářské spolupráce (MBHS) a Mezinárodní investiční banky (MIB). Jak již Respekt informoval, premiéru Andreji Babišovi to sdělil americ...

Sto tisíc tun mezinárodní diplomacie

Americký velvyslanec v Rusku Jon Huntsman označil americkou skupinu letadlových lodí rozmístěnou ve Středozemním moři za signál pro Moskvu. Uvádí se to v tiskové zprávě šestého námořnictva Spojených států.
Robert Mueller - Americký voják a právník
Sergej Lavrov - Ruský diplomat a politik
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Ruska Jon zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ruska Jon" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes