15
new stories - click to show

Alžběta Trump

Related to

Noční můra královny Alžběty se naplnila: Čelí »Sophiině volbě«

1.December » Aha!
V neděli začal advent a všechno už směřuje k vrcholu roku – k Vánocům. Jenže v královské rodině budou letos svátky zřejmě velmi pochmurné. Vzhledem k situaci kolem koronaviru musí totiž panovnice oželet ty nejbližší.

Chcete za sousedku královnu Alžbětu? Luxusní sídlo k mání za 113 tisíc měsíčně!

5.November » Blesk.cz
Kdo by nechtěl mít tu čest bydlet hned vedle britské královny, že? Teď je navíc možnost tento sen zrealizovat, jenže je potřeba mu mnohé obětovat – a tím nemyslíme jen tučnou sumu peněz!

Královna Alžběta II. se koronaviru bát nemusí? Svým gestem pobouřila veřejnost!

16.October » Blesk.cz
Po několika měsících v izolaci se britská vladařka Alžběta II. (94) ukázala na veřejnosti. Společně se svým vnukem, princem Williamem (38), se pustila do plnění královských povinností – a ihned se dočkala ostré kritiky. Nejde prý svému lidu příkla...

Sklízejí, co zaseli! Královně už s Meghan a Harrym došla trpělivost

13.August » Aha!
Tak tohle mnoho fanoušků zamrzí. Vzhledem k tomu, že se před časem zbavil princ Harry i s jeho ženou Meghan královských povinností a přestěhovali se do USA, se palác v čele s královnou Alžbětou II. podle informací rozhodl odebrat jim i všechna pri...

Jeden velký omyl? Miláčkem královny je...

19.June » Aha!
Chvíli je to tak, pak zase jinak. Aktuálně se na svět dostaly informace, že nikoliv hodná žena prince Williama, ale naopak kontroverzní Meghan si vybojovala srdce královny Alžběty II. Důkazy mají mluvit jasně.

Narozeniny královny Alžběty: Místo oslavy bitka s policií!

15.June » Aha!
Sobota měla být pro Brity význačným dnem, v Londýně se měla uskutečnit jako každý rok oficiální oslava narozenin britské panovnice Alžběty II. (94). Jenže koronavirus vše překazil, Alžběta se uchýlila do karantény na hradě Windsor asi 30 kilometrů...

Rozmar královny Alžběty II.: Proč se obléká tak barevně

24.May » Aha!
Její šatník připomíná krabici pastelek, každý kostým, kabát, klobouk, doplněk má jinou barvu. odstín tam není dvakrát. Britská královna Alžběta II. a její garderoba – to je poselství optimismu, radosti. tahle dáma miluje a ráda překvapuje novinkami.

Šokující zásah královny: Meghan musela odejít kvůli Kate!

28.November » Aha!
Už dlouhou dobu je známo to, že se Meghan Markleová a Kate Middletová nemají v lásce. Kvůli bývalé herečce se dokonce rozkmotřili i samotní princové. Meghanina přítomnost tak dělá v královské rodině pořádné zmatky. Nedávno dokonce musela zasáhnout...

Alžběta II. po synově skandálu: Princ dostal »padáka«!

22.November » Aha!
Princ Andrew (59) ustoupil tlakům ze všech stran, jimž čelí kvůli podezření, že si užíval sexu s nezletilými na večírcích odsouzeného pedofila Jeffreyho Epsteina (†66).

Fíha! Takhle to chodí v ložnici Alžběty II. a prince Philipa

2.September » Aha!
Vzali se před dvaasedmdesáti lety a patří tak mezi nejstabilnější páry ze světa známých osobností. Během jejich dlouhého sňatku porodila královna Alžběta II. (93) princi Philipovi (98) čtyři děti a to i přes skutečnost, že nesdílí společné lože!

Kuchař Alžběty II.: Tohle jídlo je v paláci tabu! Málem zabíjelo

12.August » Aha!
Být kuchařem královny Alžběty II. není jednoduché. Své o tom dle feminity.sk ví její bývalý šéfkuchař Darren McGrady, který vyzradil, co vše obnáší práce pro hlavu britské monarchie.

Všechno je jinak! Pravda o vztahu Alžběty II. s Kate a Meghan

5.August » Aha!
Když vstupovaly do královské rodiny s jejich milovanými princi po boku, věděly, že budou muset zabodovat i u královny Alžběty II., která je z rodiny samozřejmě nejdůležitější osobou. Která z vévodkyň to s ní měla těžší?
Miroslav Bobek - Ředitel Zoologické zahrady Praha
Vladimír Kratina - Český herec
Libor Michálek - Český ekonom, politik, úředník
Robert Mueller - Americký voják a právník
Jiří Pomeje - Herec a moderátor
Marek Hilšer - Český lékař
Pavel Fischer - Odborník v oblasti domácí a zahraniční politiky
Angela Merkelová - Německá kancléřka

Tato informační stránka o Alžběta Trump zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alžběta Trump" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes