Morgan Jones

Vztahuje se k

Fear the Walking Dead: Vrátí se Morgan zpátky do Alexandrie?

16:35 » Edna.cz
První epizoda po kratší pauze prozradila něco překvapivého, co se týče Morgana. Ten se chce vrátit zpátky do Alexandrie, kam chce navíc přivést i ostatní přeživší.

Fear the Walking Dead: Shrnutí novinek z letošního Comic-Conu v San Diegu

22.července » Edna.cz
Tvůrci a herci seriálu// Fear the Walking Dead// se objevili na letošním Comic-Conu, kde padlo hned několik novinek. Přečtěte si ty nejdůležitější a nejzajímavější.

Fear the Walking Dead: Stane se Morgan Jones novou hlavní postavou seriálu?

25.června » Edna.cz
I když má seriál Fear the Walking Dead hned několik hlavních postav, tak se přesto musí jedna z nich stát tou nejhlavnější. Která to tedy bude?

Fear the Walking Dead: The Walking Dead a Fear the Walking Dead se v dohledné době nespojí

21.června » Edna.cz
V poslední době se objevují teorie, které tvrdí, že se jednoho dne seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead spojí v jeden. Nic takového zatím nečekejte.

Fear the Walking Dead: Aktualizace postav a herců první poloviny čtvrté řady seriálu Fear the Walking Dead

22.května » Edna.cz
Začátek čtvrté série nám představil několik důležitých postav, které jsme přidali do naší databáze. Všechny je nezapomeňte ohodnotit.

Fear the Walking Dead: Morgan zavzpomínal na události z The Walking Dead

6.května » Edna.cz
Stačilo pár dílů, ve kterých se objevil Morgan Jones, a dočkali jsme se spousty odkazů na jeho předchozí působení v seriálu The Walking Dead . Nejvíce toho prozradil v nejnovějším díle Good Out Here .

Jaro na stanici AMC ve znamení boje o přežití

16.dubna » Parabola.cz
Všichni fanoušci zombie seriálů již mají v kalendáři dopředu vyznačené datum 16. dubna. V ten den má totiž na televizní stanici AMC premiéru čtvrtá série seriálu Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce). Tvůrci slibují ještě propracovaněj...

Fanoušci zombie seriálů se dočkali: Crossover Fear the Walking Dead a The Walking Dead je skutečností

10.dubna » Koule.cz
Jeho milovaná žena byla napadena “chodci“ a stala se jednou z nich. Stejný osud pak čekal i na jeho syna Duana, kterého na „svou stranu“ převedla právě jeho matka. To, že až do dnešního dne přežil, tak Morgan vnímá spíše jako trest než štěstí. Zlo...

Fear the Walking Dead: Morganův příběh pokračuje

28.března » Edna.cz
Všichni už delší dobu víme, že se Morgan Jones, jedna z hlavních postav seriálu The Walking Dead , přesune do Fear the Walking Dead . Především o tom nás informuje následující krátký trailer.

The Walking Dead: Podle herce Andrewa Lincolna si Rick a Morgan k sobě vždy najdou cestu

28.února » Edna.cz
Delší dobu víme, že po osmé řadě The Walking Dead bude Morgan Jones působit v seriálu Fear the Walking Dead . Existuje však možnost, že by se Morgan vrátil zpátky do původního seriálu?

Fear the Walking Dead: Robert Kirkman potvrdil, kdy se bude odehrávat čtvrtá série

9.února » Edna.cz
Kvůli přítomnosti Morgana Jonese v seriálu Fear the Walking Dead nebylo dlouhou dobu jasné, kdy se vlastně děj čtvrté řady bude odehrávat. Nyní to víme díky tvůrci Robertu Kirkmanovi.

Fear the Walking Dead: Morgan se představuje na prvních fotkách ze čtvrté série

11.ledna » Edna.cz
Díky časopisu EW se můžeme už nyní podívat na první záběry z nadcházející řady. A na nich není nikdo jiný než Morgan Jones, který bude součástí avizovaného crossoveru.

Tato informační stránka o Morgan Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Morgan Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes