Karel Jurka

Related to

V Rychtářově chtějí dodělat chodník. Čekají je jednání s vlastníky pozemků

17.October » Vyškovský deník
Rychtářov – V Rychtářově, který je součástí deset kilometrů vzdáleného Vyškova, chtějí ve vedení města řešit problém s chodníkem. Poblíž tamního víceúčelového hřiště ho tam totiž kus chybí.

Ve Vyškově upraví okolí pečovatelského domu v Tyršově ulici

9.September » Vyškovský deník
Vyškov – Výsadby ovocných stromů, osetí zelených ploch a oprav pěších tras se dočkají obyvatelé domu s pečovatelskou službou ve vyškovské Tyršově ulici. Nové místo plné zeleně vznikne ve směru na Smetanovo nábřeží. Zastřešené posezení jim poskytne...

Vyškovští radní přivítali zahraniční hosty

7.September » Vyškovský deník
Vyškov /FOTO/ – Při příležitosti Dnů památek přivítali na radnici představitelé Vyškova v čele se starostou Karlem Jurkou hosty z partnerských měst – polské Jaroslawi, německého Döbelnu a chorvatské Virovitice.

Nový skatepark potěší sportovce ve Vyškově

30.August » Vyškovský deník
Vyškov /FOTOGALERIE/ – Nový skatepark mohou nyní využívat sportovci ve Vyškově. Nabízí jednadvacet překážek různých obtížností vhodných pro začínající i pokročilé skateboardisty a bikery. Nachází se vedle zimního stadionu, cyklostezky a tenisových...

Tato informační stránka o Karel Jurka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Jurka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes