Eva Kaličinská

Vztahuje se k

Eva Kaličinská: Proč se azylanti v České republice neučí česky

5.září » Deník Referendum
Co to v praxi znamená, když ministerstvo vnitra prohlásí, že „integraci cizinců zvládneme levněji a lépe“?

Chraňte mozky Vašich dětí před vymytím; Islamizace základních škol v Čechách začíná. Děti musejí vyplňovat dotazníky, zda mají

Nejenže po naší zemi pobíhají vyhulenci, smažky, dobroserové a přisluhovači napomáhající řízené genocidě bílé rasy, kteří na různých místech veřejně vykřikují své názory. Už i na základních školách to sypou dětem do hlavy. Například základní škola...

Beskydský Smrk je ohrožen zarůstáním kleče

16.srpna » Novinky.cz
Na vrcholu druhé nejvyšší hory Beskyd roste původní horský les poskytující domov vzácným druhům zvířat. Protože ale zarůstá borovicí kleč, která výrazně mění vzhled rezervace, každoročně ji tu odstraňují dobrovolníci.

Jeden tetřev divočinu nedělá

12.srpna » Novinky.cz
Životaschopná populace tetřevů je u nás jen na Šumavě, kde žije až 300 jedinců. Jestli tam dlouhodobě přežijí záleží především na tom, zda jim my lidé poskytneme dostatek klidu a vhodné prostředí pro nerušený vývoj.

Černohorský močál: černé tůně, jež uspokojí srdce všech melancholiků

7.července » Novinky.cz
Rašeliniště, kterým se na Šumavě říká slatě, leží v první zóně našeho největšího národního parku. Správa parku do těchto míst organizuje výpravy s průvodcem, který umožní poznat život v místech, kde člověk nijak nezasahuje. Navštívit Černohorský m...

Drobnokvět pobřežní: vzácný šperk řeky Labe, kterému hrozí vyhynutí

10.června » Novinky.cz
Kriticky ohrožená rostlina přežívá na oblázčitých ostrůvcích řeky Labe. Roste v Izraeli, Etiopii i Kanadě, u nás mu však hrozí vyhynutí.

Gruzie: země s bájnou historií a italským temperamentem

5.června » Novinky.cz
Česká organizace zřídila v gruzínském městě Khashuri hostel Gvirila. Cestovatelé tu bydlí s vědomím, že pomohli dobré věci. Všechny příjmy za ubytování v hostelu totiž přispívají na provoz Denního centra pro seniory a běžence.

Králický Sněžník: střecha Evropy i krajina, kde se zastavil čas

31.května » Novinky.cz
Někdy se mu také říká střecha Evropy. Třetí nejvyšší pohoří České republiky vzbuzuje respekt a mnoho turistů sem nemíří. Přitom se na vrcholu Králického Sněžníku setkávaly hranice tří historických zemí: Čech, Moravy a Polska.

Naše Velikonoce i rituály v Tibetu. Spojuje je pichlavý jalovec

7.května » Novinky.cz
Stejně jako v Tibetu, i u nás se dříve jalovcovým dřevem spolu s pelyňkem vykuřovaly obývané místnosti k zapuzení zlých duchů. Zatímco v Asii jehličnan označují za potravu bohů, na Valašsku jsou dnes jalovcové porosty na ústupu.

Léčili se s ní už severoameričtí Indiáni. Vzácná houba roste v předjaří i v našich lesích

20.března » Novinky.cz
Ohnivec šarlatový je vzácná houba, kterou můžeme najít v české divočině. Tato jarní sněženka mezi houbami rozhodně stojí za návštěvu lesa.

Tato informační stránka o Eva Kaličinská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Kaličinská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes