15
new stories - click to show

Soňa Ličková

Related to

Inovační firmou Zlínského kraje 2021 se stala ON Semiconductor Czech Republic

25.November » Forbes
Inovační firmou Zlínského kraje 2021 se stala ON Semiconductor Czech Republic z Rožnova pod Radhoštěm na Vsetínsku, která se zabývá inovativními řešeními pro energeticky úspornou elektroniku. České tiskové kanceláři to dnes v tiskové zprávě sdělil...

Hejtman s nemocnicemi vyzývají k omezení hromadných akcí nad 100 lidí

Hejtman Zlínského kraje Radim Holiš vyzval společně s vedením nemocnic krajskou hygienickou stanici, aby vydala opatření, které v kraji omezí konání hromadných akcí nad 100 lidí, a to minimálně na 14 dní.

Kýla bude muset počkat. Některé nemocnice opět omezují péči, další se k tomu chystají

5.November » Aktuálně.cz
V nemocnicích přibývá lidí nakažených covidem. Někde už proto omezují operace, které nejsou akutní, a vytváří oddělená covidová oddělení.

Zájem o očkování skokově roste. Důvodem jsou i nová opatření

Preventivní testy na covid-19 budou mít od 1. listopadu kratší platnost a už nebudou zdarma. I to je jeden z důvodů, proč v posledních dnech výrazně narůstá zájem o očkování. Lidé se mohou nechat očkovat u svých praktických lékařů.

Od dnešního dne platí omezení návštěv v nemocnicích

21.October » Vsetín
Celkem 55 hospitalizovaných pacientů s onemocněním COVID 19 leží aktuálně v pěti nemocnicích ve Zlínském kraji. V Kroměřížské nemocnici podlehli těžkému průběhu nemoci dva lidé: žena ve věku pětatřicet let a muž ve věku šestasedmdesát let. Oba neb...

V nemocnicích ve Zlínském kraji platí od čtvrtka zákaz návštěv

Celkem pětapadesát hospitalizovaných pacientů s koronavirem leží aktuálně v pěti nemocnicích ve Zlínském kraji. „V Kroměřížské nemocnici podlehli těžkému průběhu nemoci dva lidé – žena ve věku pětatřicet let a muž ve věku šestasedmdesát let. Oba n...

Vesnické obchody se propadají do ztráty, státní dotace jim nemusí stačit

20.October » iRegiony Impuls
Plný nákupní košík rohlíků, k tomu máslo, mléko nebo sýry. Obyčejný nákup, jenž na venkově nemusí být brzy samozřejmostí. Vesnické prodejny potravin často balancují na hraně přežití. Obchody v malých obcích ve Zlínském kraji strádají, pomoci jim m...

Volební účast ve Zlínském kraji už překročila 50 procent a šplhá nahoru

9.October » Zlínský deník
Celkem 54,36 procent voličů přišlo ve Zlíně k urnám v sobotu 9. října v 10 hodin dopoledne, informoval o tom mluvčí zlínského magistrátu Tomáš Melzer.

327 kandidátů usiluje ve Zlínském kraji o mandát v Poslanecké sněmovně

Také lidé ve Zlínském kraji budou v pátek 8. října od 14 do 22 hodin a v sobotu 9. října od 10 do 14 hodin rozhodovat o tom, kdo na další čtyři roky usedne do lavic Poslanecké sněmovny.

Lidé se baví covidu navzdory, venkovní akce mají rekordní návštěvnost

1.October » iRegiony Impuls
Lidi v regionu příliš netrápí hygienická nařízení a na venkovní akce chodí ve velkém počtu. Dokázal to i historicky nejvyšší zájem o Den Zlínského kraje, který se konal o uplynulém víkendu v okolí zlínského Baťova institutu.

Den kraje ve Zlíně bavil tisíce lidí: novinky, pohoda a sluníčko

25.September » Zlínský deník
Povedený den. Tak by se dal nazvat 12. ročník Dne Zlínského kraje, který se nesl v duchu zábavy i poučení a který se uskutečnil v sobotu u 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a v přilehlém okolí. Nabídl pestrý program tisícům návštěvníků.

Pěstounkou roku je Marie Těthalová, vychovala pět dětí

25.September » idobryden.cz
Marie Těthalová z Uherského Ostrohu je pěstounkou roku! Ocenění získala v pátém ročníku ankety Zlínského kraje, který jejím prostřednictvím usiluje o zviditelnění a podporu pěstounství. Dvaašedesátiletá žena si s manželem vzala do pěstounské péče ...
Olga Sehnalová - Česká lékařka a politička

Tato informační stránka o Soňa Ličková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Soňa Ličková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes