15
new stories - click to show

Mojmír Kallus

Related to

SHROMÁŽDĚNÍ U PŘÍLEŽITOSTI KŘIŠŤÁLOVÉ NOCI

8.November » Karlovarské listy
IZRAEL ŽIJE tradiční veřejné shromáždění u příležitosti 81. výročí tzv. „Křišťálové noci”, nacistického pogromu na Židy neděle 10. 11. 2019 od 14 hod. kino Drahomíra Karlovy Vary Program: 1. Pěvecký … Read More Zdroj

Den holocaustu a hrdinství si v Česku připomíná 21 měst

Den holocaustu a hrdinství si v České republice nově připomíná 21 měst. Konají se obřady v synagogách, veřejné čtení jmen obětí, pořádají se výstavy a pietní akty.

Vyjádřit odpor proti antisemitismu přišlo do Valdštejnské zahrady zhruba dvě stovky lidí

15.April » Romea.cz
15.4.2019 11:30 - Ve Valdštejnské zahradě patřící Senátu se včera sešli lidé, kteří chtěli vyjádřit svůj odpor proti antisemitismu a upozornit na jeho nebezpečí.

Kubera: Jsme svědky nárůstu antisemitismu

14.April » Týden.cz
Zhruba 200 lidí vyšlo v neděli po 14.00 ze Staroměstského náměstí na Pochod dobré vůle centrem Prahy. Přes ulice Josefova dojdou na Palachovo náměstí, kde je čeká taneční vystoupení, a pochod zakončí ve Valdštejnské zahradě. Tam se připojí k navazuj…

ŠAMANOVO DOUPĚ: Kultura proti antisemitismu

13.April » Neviditelný Pes
Mezinárodní křesťanské velvyslanectví Jeruzalém (ICEJ*, česká pobočka) pořádá tuto neděli 14. dubna v Praze šestnáctý ročník akce „Kulturou proti antisemitismu“.
Daniela Filipiová - politik - ODS

Tato informační stránka o Mojmír Kallus zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mojmír Kallus" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes