15
new stories - click to show

Barbora Karlíková

Related to

Nejúspěšnější otrokovičtí sportovci převzali ocenění, hlavní cenu získala Barbora Karlíková

20.February » Zlin.cz
Nejúspěšnější sportovkyní města za rok 2019 se stala dvacetiletá Barbora Karlíková, mistryně ČR v gymnastickém aerobiku. Barbora se také umístila na 6. místě na Evropských hrách, Českou republiku reprezentovala na Mistrovství Evropy, celou řadu ce...

Nejúspěšnější otrokovičtí sportovci obdrželi ocenění. Hlavní cenu si odnesla Barbora Karlíková

18.February » Otrokovice
Otrokovická radnice každým rokem oceňuje nejúspěšnější sportovce a trenéry za uplynulý rok. Ani letos tomu nebylo jinak. V sedmi kategoriích bylo uděleno dvacet čtyři cen.

Otrokovice mají své zastoupení na 2. Evropských hrách v Minsku

18.June » Otrokovice
V pátek odlétá z vojenského letiště Praha-Kbely devatenáctiletá Barbora Karlíková, reprezentantka ČR a závodnice domácího klubu Aerobic Gymnastics -BK- Otrokovice, která získala nominaci, na 2. Evropské hry v Minsku.

Znojemské aerobičky vezou medaile z Poháru federací v Praze

O druhém květnovém víkendu se v Praze uskutečnilo 2. kolo Poháru federací v aerobiku. Klub Aerobic Professional Znojmo v čele s trenérem Františkem Protivínským vybojoval ve velké konkurenci celkem 3 zlaté, 1 stříbro a 3 bronzové medaile. V nejmla...

Tato informační stránka o Barbora Karlíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Karlíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes