15
new stories - click to show

Anna Křížková

Related to

Záleský šestý na univerziádě

9.July » Atletika.cz
30. Letní světová univerziáda má za sebou první dva soutěžní dny, do kterých se zapojilo devět českých reprezentantů. Nejlepšího výsledku dosáhl sprinter Dominik Záleský, jenž obsadil ve finále závodu na 100 metrů šesté místo.

Finále EH s českou účastí

27.June » Atletika.cz
Cesta českého týmu na Evropských hrách v Minsku nadále pokračuje. Naše družstvo bylo úspěšné i v semifinále, když postoupilo z třetího místa a zúčastní se tak pátečního finálového klání.

Češi do semifinále Evropských her

23.June » Atletika.cz
Atletické soutěže na Evropských hrách v běloruském Minsku za sebou mají první soutěžní den, který byl pro české barvy úspěšný, jelikož se našim reprezentantům podařilo postoupit přímo do semifinálových bojů.

Atletky Petržilková a Křížková pojedou na Evropské hry

24.May » Plzeň.cz
Dvě atletky AK Škoda Plzeň byly nominovány na jeden z atletických vrcholů letošního roku, kterým jsou Evropské hry. Do běloruského Minsku pojedou běžkyně Tereza Petržilková a dálkařka Anna Křížková…

Byla schválena nominace na Evropské hry

21.May » Atletika.cz
Předsednictvo Českého atletického svazu schválilo nominaci na Evropské hry v Minsku. Do Běloruska odcestuje jednadvacet atletů.

Studenti univerzity se připojili k protestům

K celostátní stávce Vyjdi ven se ve čtvrtek připojilo zhruba dvacet studentů a zaměstnanců pardubické univerzity. Požadovali, aby Marie Benešová rezignovala na post ministryně spravedlnosti a vláda České republiky znovu požádala o důvěru ve sněmovně.

Z „továrny na atlety“ odešla. Teď si Křížková skočila pro první titul

22.February » iDNES.cz
S atletikou začínala doma ve Strakonicích, na střední škole přešla do Českých Budějovic. Momentálně žije v Praze, kde studuje dvě vysoké školy. K tomu závodí za AK Škoda Plzeň. A v modrobílém dresu získala Anna Křížková o víkendu na halovém šampio...

Plzeňští atleti přivezli z mistrovství republiky dospělých čtyři cenné kovy

19.February » Plzeň.cz
Celkem čtyři medaile přivezli atleti Škody Plzeň z víkendového mistrovství České republiky v Ostravě. Původně jich bylo přitom pět, štafeta žen na 200 metrů ale byla diskvalifikována. Největší rado…

Tato informační stránka o Anna Křížková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Křížková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes