15
new stories - click to show

Martin Kastler

Related to

Před čtvrt stoletím Češi a Němci otevřeli novou kapitolu vzájemných vztahů

28.January » Rádio Praha
Česko - německá deklarace udělala pomyslnou tečku za minulostí ovlivněnou obdobím nacismu i rozdělením Evropy během studené války.

Poradkyně parlamentu EU: Jsem Češka jako poleno, ale považuji se za Evropana

9.December » Jihlavské listy
„Nerada lítám,“ přiznává Jana Fašinová, rodačka z Pavlova na Jihlavsku. Přitom je jednou z těch, kdo prostě létat musí. Pracuje totiž v Bruselu v Evropském parlamentu. Doma se ukázala na podzim. Při té příležitosti absolvovala i besedu ve stonařovsk…

Ackermannova obec vyznamenala festival Meeting Brno

5.August » Rádio Praha
Německé katolické sdružení Ackermannova obec vyznamenalo v neděli v bavorském Landshutu brněnský festival Meeting Brno. Udělilo mu své nejvyšší ocenění - medaili za smíření. Šéf Ackermannovy obce Martin Kastler ocenil festival jako "symbol aktivní o…

Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Nepřítel lidu je třeskutá komedie o liberální demokracii

16.January » Pražský patriot
Divadelní skupina Lachende Bestien v koprodukci s Městskými divadly pražskými uvede inscenaci podle hry Henrika Ibsena Nepřítel lidu. Premiéra autorské adaptace v režii Michala Háby proběhne 19. ledna v divadle Komedie.

Tomáš Halík představí knižní rozhovor nazvaný Vzdálená Evropa?

12.January » Pražský patriot
Dvojjazyčnou knihu rozhovorů s Antonem Otte představí 18. ledna v 15:30 hodin na Vyšehradě v Novém děkanství, K Rotundě 10, Praha 2, Tomáš Halík společně Danielem Hermanem, bývalým ministrem kultury, a bývalým europoslancem Martinem Kastlerem.

Tato informační stránka o Martin Kastler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Kastler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes