15
new stories - click to show

Jan Vozábal

Related to

Je po slavnostech. Sv. Václava můžete oslavit jen v pondělí

25.September » Českokrumlovský deník
Oblíbené Svatováclavské slavnosti, které měly nabídnout návštěvníkům čtyřdenní bohatý program plný zážitků a požitků včetně jarmarku, město zrušilo. Všechny velké slavnosti v Krumlově tak letos kvůli koronavirovým opatřením padly.

Svatováclavské slavnosti v Krumlově nabídnou Babouky i Vivaldiho

18.September » jihočeskénovinky.cz
Poslední zářijový víkend se v Českém Krumlově již tradičně ponese v duchu oslav přicházejícího podzimu, město se od 25. do 28.září stane dějištěm 19. ročníku Svatováclavských slavností a 20.ročníku Mezinárodního folklórního festivalu.

Svatováclavské slavnosti nabídnou Babouky i Vivaldiho

17.September » Český Krumlov
Poslední zářijový víkend se v Českém Krumlově již tradičně ponese v duchu oslav přicházejícího podzimu, město se od 25. do 28. září stane dějištěm 19. ročníku Svatováclavských slavností a 20. ročníku Mezinárodního folklórního

Slavnosti letos nebudou, Krumlov přijde o desítky milionů na tržbách

Žádné příjmy ze vstupného, reklamy, pronájmu a darů od partnerů, ale zároveň žádné výdaje. To je bilance zrušených Slavností pětilisté růže z pohledu jejich hlavního organizátora, Městského divadla Český Krumlov.

Virus: Krumlovské divadlo se z rušení představení nijak nehroutí

Řadu představení muselo kvůli opatřením ohledně koronaviru zrušit také Městské divadlo v Českém Krumlově.

Až do neděle slaví Český Krumlov svátek svatého Václava

28.September » Českokrumlovský deník
Podzimními slavnostmi žije centrum Českého Krumlova. Až do neděle si během letošního 18. ročníku mohou obyvatelé Krumlova a návštěvníci užívat bohatého a atraktivního programu.

Kostýmy, koně, gondola a vory

Český Krumlov - Už po třiatřicáté se v Českém Krumlově konají historické Slavnosti pětilisté růže. Tentokrát připadají na pátek a víkend od 21. do 23. června.

Novinkou slavností růže bude drezúra koní v provedení stáje Trojan

Český Krumlov – Už v pátek vypukne 33. ročník Slavností pětilisté růže v českém Krumlově. Jednou z novinek letošních Slavnostní pětilisté růže bude ukázka drezúry koní pražské stáje Trojan.

Slavnosti pětilisté růže uctí ženy rožmberského rodu

ČESKÝ KRUMLOV - Víkend 21.- 23. června 2019 patří v Českém Krumlově Slavnostem pětilisté růže. Tématem

Slavnosti pětilisté růže uctí ženy rožmberského rodu

Víkend 21.–23. června 2019 patří v Českém Krumlově Slavnostem pětilisté růže. Tématem 33. ročníku je setkání znesvářených bratrů Viléma a Petra Voka z Rožmberka, které zprostředkovala jejich sestra Eva v roce 1589 na Krumlově.

Ceny města Český Krumlov mají noví držitelé

Český Krumlov /VIDEO/ - Dlažební kostku se skleněnou kapkou vody v Českém Krumlově ve čtvrtek večer slavnostně obdržely dvě dámy, jedno uskupení a jedna cena byla udělena in memoriam.

Krumlov řeší, jak lépe provozovat kláštery. Nyní doplácí devět milionů ročně

7.January » iDNES.cz
Programy pro rodiny s dětmi s tvořivými dílničkami mají být hlavním tahákem městských klášterů v centru Českého Krumlova. Areál má také lákat na ukázky řemesel a moderní interaktivní expozice. Taková doporučení vyplývají z analýzy zpracované pro v...

Tato informační stránka o Jan Vozábal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Vozábal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes