15
new stories - click to show

Dan Kelly

Related to

Náhlé úmrtí bývalého UFC zápasníka: V pouhých 34 letech podlehl těžké nemoci

13.September » eXtra.cz
V pouhých čtyřiatřiceti letech zemřel bývalý UFC zápasník Elias Theodorou. Jak informoval web MMA Fighting, Theodorou zemřel na rakovinu tlustého střeva.

7 kroků, jak pokud možno bezbolestně a elegantně vyhodit ajťáky

16.November » CIO Business World.cz
Jedná se o negativum jakékoliv pozice lídra IT – ta nutnost říct svým schopným, produktivním zaměstnancům, že jejich služby už nejsou potřeba. Podívejme se společně na to, jak tuto nepříjemnou úlohu učinit alespoň trochu méně nepříjemnou.

Kelly Family (už zase) končí?

16.May » Aha!
Vlasatým idolům (nejen) puberťaček z 90. let se v minulých letech povedl comeback, ale i s tím je to teď nahnuté. Kelly Family opouští nejmladší člen Angelo (38).

Trapas v NHL: Rozhodčí vyloučil hráče Tampy, ta ale nehrála

21.September » Týden.cz
I když se v zámoří hrají teprve přípravné zápasy, i tak jsou dosti sledované. Hokejisté bojují o místo v sestavě a šanci zahrát si slavnou NHL.

Úsměvným přehmatem se bavil i trenér. Sudí vyloučil hokejistu mužstva, které vůbec nehrálo

20.September » Sport.cz
Mezi rozhodčími NHL bude v nadcházející sezoně nováčkem a zažije tak hokej z jiné strany než té hráčské, kterým byl ještě v roce 2017. Třicetiletý Dan Kelly jako hlavní sudí řídil čtvrteční přípravný duel mezi Montrealem a Floridou, během něhož se d…

Kuriozita v Montrealu. Rozhodčí trestal mužstvo, jež utkání vůbec nehrálo

20.September » NHL.cz
Příprava před startem sezony 2019-2020 je v plném proudu, v noci na pátek 20. září se hrálo na šesti stadionech. Utkali se mimo jiné Montreal Canadiens a Florida Panthers, jeden z rozhodčích se zde přitom postaral o úsměvný okamžik.
Shane Doan - Kanadský hokejista

Tato informační stránka o Dan Kelly zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dan Kelly" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes