15
new stories - click to show

Larry King

Related to

Dům herce Robina Williamse konečně po roce našel nového majitele!

21.November » Dum&zahrada.cz
Poslední dům tragicky zemřelého komika Robina Williamse se konečně prodal! Nemovitost nacházející se v zálivu v San Franciscu ležela na realitním trhu již od listopadu minulého roku za 7,25 milionu dolarů. Nyní se prodala za pouhých 5,35 milionu.

Luxusní bývalý domov legendárního žokeje Frankieho Dettoriho je na prodej

31.October » Dum&zahrada.cz
Frankie Dettori (49) a jeho manželka Catherine vychovali svých pět dětí na venkovském statku zvaném White Horse Stables poblíž Newmarketu v Suffolku. Nyní toto své sídlo prodávají za 2,5 milionu liber.

Člen legendární skupiny Rolling Stones Ronnie Wood nabídl k prodeji svůj dům v Londýně!

24.October » Dum&zahrada.cz
Luxusní rodinný dům v Londýně, v blízkosti Holland Parku je nyní v nabídce realitní kanceláře za částku 3,85 milionu liber, tedy za více než 116 milionů korun.

Manželský slib jim není svatý: Těchto 13 slavných mužů střídalo manželky častěji než ponožky

11.October » eXtra.cz
Do manželství zřejmě nikdo nevstupuje s myšlenkou, že se se svou drahou polovičkou brzy rozvede. Ba naopak, manželský slib je pro mnohé svatý a rozvod je až tím posledním krokem. Slavní muži ale tento svazek zřejmě berou na skutečně lehkou váhu a ...

Slavný moderátor prožívá obrovskou tragédii. Během necelého měsíce přišel o dvě děti

25.August » Super.cz
Moderátor Larry King (86) zažívá obrovský smutek. Během necelého měsíce přišel o dva své potomky, pětašedesátiletého syna a dvaapadesátiletou dceru.

Legendární moderátor Larry King (86) prožívá peklo: Za tři týdny přišel o dva potomky!

25.August » Blesk.cz
Loni prodělal těžký infarkt a po týdnech v kómatu vykládal, že si nejspíš strčí pistoli do pusy… Přesto se věhlasný americký moderátor CNN Larry King (86) dokázal vyléčit a vrátit k práci. Místo něj si ovšem smrtka přišla pro dvě z jeho pěti dětí,...

Tragická rána osudu! Slavnému moderátorovi zemřely během dvou týdnů dvě děti!

25.August » stars24.cz
Americká legenda a jeden z nejslavnějších moderátorů na světě Larry King zažívá velké utrpení. Během dvou týdnů mu zemřely dvě děti.

Larry King přišel o syna i dceru. Žádný rodič by neměl pohřbít své dítě, říká

24.August » Revue iDNES.cz
Moderátor Larry King (86) truchlí. Krátce po sobě přišel o dvě děti. Syn Andy zemřel ve věku 65 let a necelý měsíc po něm i moderátorova dcera Chaia, které bylo 51 let.

Známý moderátor Larry King omylem natočil video pro čínskou propagandu. Byl jsem hloupý, omlouvá se

31.July » Lidovky.cz
Moderátor Larry King, ikona americké televize, se minulý rok ocitl na videu, které sdílely dezinformační účty napojené na čínskou vládu. Vede na něm rozhovor s ruskou novinářkou, tu ale nikdy v reálu nepotkal. Reportáž o Kingově propagandistickém ...

Ztratíme veškerou morální autoritu …

28.April » Pravý prostor
RUDOLF MLÁDEK Tak takové výkřiky zaznívají z Demokratické strany poté, co stážistka Tara Reade(ová) začala předkládat důkazy o tom, že byla sexuálně napadena v roce 1993 tehdejším senátorem Bidenem, dnes hlavním uchazečem demokratické strany na úř...

Larry King prodává své sídlo v Beverly Hills

18.January » Dum&zahrada.cz
Rozhlasový a televizní moderátor Larry King se po loňském rozvodu se svou sedmou manželkou rozhodl prodat i sídlo, v němž společně žili. Prodejní cena byla stanovena na 15,5 milionu dolarů!

Rozvádějící se Larry King ze CNN: Prodal palác za 350 milionů!

17.January » Aha!
Až by jeden mohl nabýt dojmu, že rozvody se staly jeho koníčkem. Vždyť legendární americký moderátor CNN Larry King (86) prochází již osmým (!), tentokrát s televizní herečkou Shawnou Southwickovou (60). Aby jej dotáhli do konce, museli nejdřív pr...

Tato informační stránka o Larry King zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Larry King" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes