15
new stories - click to show

Tomáš Kočko

Related to

Tomáš Kočko & Orchestr Postřelmov

28.November » Informuji.cz
Tomáš Kočko & ORCHESTR u nás vystoupí v rámci tradičního... | Postřelmov - (2023-12-01 19:00:00 - 2023-12-01 00:00:00)

DIVADLO POD ČAROU – PROSINEC NEJEN VÁNOČNÍ!

25.November » Písecký svět
Koncerty napříč žánrem, adventní akce, divadelní představení, mikulášská pro děti, Vánoční kapr. To vše je připraveno pro vás, návštěvníky Podčáry v předvánočním čase.

Slavnost svatého Martina v Ostravě – okolí vily Hanse Ulricha

30.October » Magazín POSITIV
Slavnost svatého Martina se letos bude konat na novém místě. Okolí vily Hanse Ulricha zaplní jarmark s dobrotami a řemesly. Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava (CKV) připravilo i letos oslavy svátku svatého Martina. Letos se akce poprvé př…

19. ročník podzimní slavnosti Třebovický koláč

21.September » TV Polar
V Ostravě-Třebovicích se uskutečnila už tradiční podzimní slavnost Třebovický koláč. Probíhala v tamním parku, kde si přišli na své jak děti, tak dospělí.

Setkání Hanáků

19.September » Informuji.cz
14. ročník folklorního festivalu nabídne na dvou scénách bohatý program.... | Kojetín - (2023-09-28 00:00:00 - 2023-09-28 00:00:00)

VIDEO: Nebe nad štěrkovnou v Hlučíně ozářil duhový ohňostroj. Oslavy začaly

První zářijový večer na hlučínské štěrkovně patřil nebeské show. A nebyla jediná. Další se uskutečníi v sobotu i v neděli. Festival ohňostrojů se k jezeru navrátil po několikaleté pauze, zapříčiněné covidem a revitalizací. Po celý víkend je zde na p…

Hlučínský krmáš, Hornické slavnosti v Karviné, Bezva fest... Vyberte si z našich tipů

31.August » ČRo Ostrava
Kam za kulturou, zábavou, pohodou v pátek a o víkendu? Pokud ještě nemáte jasný plán, nechte se inspirovat naší nabídkou.

Hlučínské jezero ozáří ohňostroje, město oslaví i krmáš

Tři zářijové večery, nabité třemi ohňostrojnými show, každá dlouhá dvanáct minut. Takový bude od pátku 1. do neděle 3. září program na březích Hlučínského jezera. Festival ohňostrojů se sem vrací po několikaleté pauze, zapříčiněné covidem a revitali…

MŮŽETE SE TĚŠIT NA HLUČÍNSKÝ KRMÁŠ

17.August » Hlučín
Jako každý rok, také letos se všichni těšíme na náš tradiční krmáš. Hlavní krmášový program bude probíhat na Hlučínském jezeře, spolu s Festivalem ohňostrojů.

OBRAZEM: Letošní ročník Pimprléta byl nejúspěšnější za posledních dvanáct roků

Divadlo loutek Ostrava má za sebou dvanáctý ročník Pimprléta. A pravidelný přispěvatel Deníku, pan Josef Zajíc, celou akci zmapoval. Za text a fotografie moc děkujeme.

Pojez fest s Mirai, Den pro slony, Perseidy... Vyberte si z našich tipů

10.August » ČRo Ostrava
Kam za kulturou, zábavou, pohodou v pátek a o víkendu? Pokud ještě nemáte jasný plán, nechte se inspirovat naší nabídkou.

Tato informační stránka o Tomáš Kočko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kočko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes