15
new stories - click to show

Tomáš Kočko

Related to

Múzy už poosmnácté hrají na hladině slepého ramene Malše

Až do 6. července v Českých Budějovicích oblíbený festival Múzy na vodě. Letos se na pontonu na Slepém rameni Malše koná již 18. ročník festivalu. Jako první vystoupil v pátek Tomáš Kočko s orchestrem. V sobotu publikum s kapelou The People zavzpomí…

Víte, co je grumle? Lidové nástroje spojuje Tomáš Kočko & Orchestr třeba i s beatboxem

Patnáct alb, pět nominací na Anděla, dvě proměněné, několikeré umístění v top dvacítce evropské world music. To je dosavadní bilance kapely Tomáš Kočko & Orchestr.

Deloraine a Tomáš Kočko & orchestr

20.June » Informuji.cz
14.7. 2022 se prostor Letního kina v Brně na Špilberku zahalí do... | Brno - (2022-07-14 18:00:00 - 2022-07-14 00:00:00)

Kam o víkendu? Na Sweetsen Fest nebo Dolański Gróm! Festivaly startují

Každý čtvrtek pro vás v redakci sestavujeme bohatou várku tipů, jak si užít víkend. V našem víkendovém přehledu najdete tipy na události, on-line akce, procházky po kraji, čtenářské tipy i další nápady, jak si zpestřit volné dny.

Sweetsen Fest ve Frýdku-Místku letos slibuje nejsilnější ročník! Čtyři dny hudby

Letošní festival Sweetsen Fest se bude konat ve Frýdku-Místku již po osmnácté! Pořadatelé slibují, že se bude jednat doposud o nejsilnější ročník.

Tomáš Kočko & Orchestr: Ona Tour

23.March » Informuji.cz
Přední představitelé tuzemské world music a dvojnásobní držitelé ceny... | Praha - (2022-05-14 20:30:00 - 2022-05-14 00:00:00)

Host Apetýtu: Tomáš Kočko

21.March » ČRo Brno
Zpěvák Tomáš Kočko & ORCHESTR vydali nové album s názvem Ona. Jakým zpěvačkám na něm dal prostor? Je nový hudební počin poklonou ženám?

Sedmé nebe s Petrem Dorůžkou: To nejlepší z world music podle WMCE

11.March » ČRo
Petr Dorůžka vybírá úspěšná alba z březnového vydání žebříčku World Music Charts Europe. Zazní ukázky z nahrávek angolského zpěváka Bongy nebo sarajevské skupiny Divanhana.

Tomáš Kočko: Ona

8.March » ČRo 3 Vltava
Tomáš Kočko vydal po šesti letech nové album, které se točí okolo žen... Hodnocení připravil Pavel Zelinka.

WMCE v březnu 2022: historický úspěch pro tuzemské interprety

4.March » Rádio Proglas
Vítězem březnového žebříčku World Music Charts Europe se stala bosenská skupina Divanhana s albem Zavrzlama. Hned na druhém místě však skončila Kateřina Göttlichová,jinak kapelnice české skupiny BraAgas. A z naší republiky pochází i skupina, která n…

Tato informační stránka o Tomáš Kočko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kočko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes