15
new stories - click to show

Radovan Kodera

Related to

PODÍVEJTE SE: Na západě Čech nezůstali v revolučních dnech pozadu

17.November » Plzeňský deník
Jak vypadal pád komunismu na západě Čech? Začalo to 17. listopadu v Praze, ale ani Plzeň nezůstala pozadu. K větším akcím tu ale došlo až o několik dní později, podobně jako v Karlových Varech.

Nová výstava v Plzni ukazuje západočeskou metropoli v období koronavirové pandemie

5.August » ČRo
Vystavené fotografie zachycující život ve městě od poloviny března do června, kdy byl vyhlášen nouzový stav a platila tak řada mimořádných opatření.

Co bylo za rouškami. Ukazuje nová výstava v Plzni

5.August » prvnizpravy.cz
Obrazové ohlédnutí za událostí, která zasáhla životy nás všech. Takový je podtitul venkovní výstavy Plzeň v čase koronaviru, která je od 3. do 31. srpna k vidění v ulici Bedřicha Smetany.

Plzeň: Co bylo za rouškami. Ukazuje nová výstava

Obrazové ohlédnutí za událostí, která zasáhla životy nás všech. Takový je podtitul venkovní výstavy Plzeň v čase koronaviru, která je od 3. do 31. srpna k vidění v ulici Bedřicha Smetany. Výstavu ve spolupráci s městem Plzní připravili fotografové...

Plzeň v čase koronaviru představuje nová venkovní výstava – FOTKY

4.August » QAP.cz
Obrazové ohlédnutí za událostí, která zasáhla životy nás všech. Takový je podtitul výstavy Plzeň v čase koronaviru, která je do konce srpna k vidění v ulici Bedřicha Smetany.

Výstava v Plzni připomíná, jak vypadalo město v době koronaviru

3.August » Seznam Zprávy
Výstava více než 130 fotografií nejen od plzeňských fotožurnalistů, dokumentaristů, studentů a dalších lidí připomíná, jak letos na jaře vypadala Plzeň v době koronavirové pandemie.

Škodováci jdou! To bylo radosti

27.November » Plzeňský deník
V pondělí 27. listopadu 1989 se po poledni otevřela první brána Škodovky a tisíce jejích zaměstnanců se vydaly do centra Plzně. Škodováci se připojili ke generální stávce.

Listopad 1989 v Plzni objektivem Radovana Kodery

25.November » Informuji.cz
Výstava připomíná revoluční dění podzimu roku 1989 v Plzni. Plzeň po... | Plzeň - (2019-11-15 00:00:00 - 2019-12-15 00:00:00)

Romantická zřícenina tvrze stojí na ostrůvku v Koutech

20.November » Turistické listy
Kouty jsou romantická zřícenina vodní tvrze, která byla založena ve 14. století. Nachází se na severozápadním okraji vesnice Kouty v okrese Benešov 3 km jižně od Votic. Stojí na ostrůvku v rybníku, který vznikl z bývalého příkopu. Půdorys podle To...

Tato informační stránka o Radovan Kodera zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radovan Kodera" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes