15
new stories - click to show

Alena Ouředníková

Related to

Nové farnosti svěřené oblátům

Asi stovka farníků ze dvou stávajících a dvou budoucích oblátských farností se v neděli 23. srpna sešla na Seznamovací pouti.

Projeli Česko s Pannou Marií v srdci

Patnáct set kilometrů v nohách a v pedálech má za sebou pět cyklopoutníků, kteří se vrátili v pátek 31. července zpět do Plzně, odkud před dvěma týdny vyrazili na Pouť kolem Česka s Pannou Marií.

Skoky plné světel, zpěvu a modliteb

Na pouť z Teplé do Skoků se letos vydalo nejvíce poutníků za desetiletou existenci Skokovské stezky.

V Chebu pomáhali hospici běháním

Rekordní výtěžek a netradiční možnost účasti přinesl letošní 11. ročník benefičního Poutního maratonu v Chebu ve prospěch domácího Hospice sv. Jiří.

Žáci si prohlédli Vstřícnou školu

26.November » Katolický týdeník
Pod heslem „Vstřícná škola“ nabízí Církevní základní škola v Plzni vzdělávání propojující křesťanské tradice s moderními metodami výuky. Zájemci o studium a jejich rodiče si mohli školu projít při Dni otevřených dveří 21. listopadu.

Výstava přibližuje listopad 1989 v Plzni

12.November » Katolický týdeník
Předlistopadovou realitu, například v podobě až mrazivě skutečné výslechové místnosti StB či pionýrů stojících čestnou stráž u pomníku Lenina, přibližuje výstava „Listopad 1989 v Plzni aneb Na podzim padá listí a komunisti“.

Představuje se generální vikář P. Holík

3.September » Katolický týdeník
Své první dny a zkušenosti ve funkci generálního vikáře plzeňské diecéze právě prožívá P. JAKUB HOLÍK. Od neděle 1. září oficiálně střídá svého předchůdce.

Překonejme strach, znělo na pouti

Pestrobarevnost chodských krojů se na počátku bohoslužby u kostela sv. Vavřince na Veselé hoře u Domažlic mísí s barvami rozevřených deštníků. Ty se s ustávajícím mrholením postupně zavírají a pohled na dav soustředěných účastníků připomíná rozkve...

Večer pro klášter založený bl. Hroznatou

Pozoruhodný areál bývalého kláštera v Chotěšově, nesoucí stále ještě značné stopy devastace z dob totality, ožil v sobotu 3. srpna stovkami návštěvníků.

Tancem podpořili dobrou věc

12.February » Katolický týdeník
Na dvě stovky účastníků charitního benefičního plesu přišly 8. února do Saloonu Roudná v Plzni pod pořit humanitární a rozvojové projekty, které Diecézní charita Plzeň (DCHP) provo zuje v Latinské Americe.
Miloslav kardinál Vlk - Český katolický duchovní a teolog
Martin Baxa - Český politik
Jan Nepomucký - Generální vikář pražského arcibiskupa

Tato informační stránka o Alena Ouředníková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Ouředníková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes