Jan Soukup

Vztahuje se k

Šumavská Gate otevře své brány začátkem roku 2021

6.prosince » Plzeňský deník
Plzeň - Pomyslné brány nových kancelářských prostor se v Šumavské ulici otevřou pravděpodobně v prvním čtvrtletí roku 2021.

Děti v MŠ Myslbekova mají nový altán

29.října » Náchod
Během října vyrostl na zahradě mateřské školy v Myslbekově ulici v Náchodě nový modřínový altán o rozměrech 6 x 4 m, který bude sloužit dětem i jako venkovní třída.

Přednáška Jana Soukupa Tradice tvorby krajiny na západě Čech

13.října » Turistické listy
Moderní landart je umění pracovat s krajinou. Navazuje na dlouhou tradici lidských zásahů do krajiny, které ji vytvářely do dnešní podoby. Vrchol nastal v barokní krajině 18. století a dodnes je toto umění živé. Připomeneme si některé úpravy ovliv...

Turnaj stoletých starců vyhrála nejmladší dvojice

PÍSEK- Ne tenisových dvorcích TK Písek byl posledním letošním podnikem turnaj čtyřher 100 +, který pořádal Jaroslav Zíb. Na dvorcích se představilo devět dvojic, jejichž věkový součet musel činit minimálně sto let. Už čtvrtý ročník tohoto netradič...

Do 10. ročníku Dvorany slávy hejtmana Plzeňského kraje vstoupily tři osobnosti

19.září » Plzeň.cz
Podesáté se otevřela Dvorana slávy hejtmana Plzeňského kraje, aby do ní vstoupily další tři významné osobnosti regionu v oblasti umění a sportu. Významný architekt a veřejně činný člověk Jan Soukup…

Herečka, hokejista a architekt. Dvorana slávy uvítala další tři legendy

19.září » iDNES.cz
Je krásné získat ocenění za práci, kterou člověk miluje a dává do ní vše. Na tom se shodují herečka Monika Švábová, architekt Jan Soukup a hokejista a trenér Jaroslav Špaček, kteří v úterý vstoupili do Dvorany slávy Plzeňského kraje. Další články ...

Herečka, hokejista a architekt. Dvorana slávy uvítala další tři legendy

19.září » iRegiony Impuls
Je krásné získat ocenění za práci, kterou člověk miluje a dává do ní vše. Na tom se shodují herečka Monika Švábová, architekt Jan Soukup a hokejista a trenér Jaroslav Špaček, kteří v úterý vstoupili do Dvorany slávy Plzeňského kraje.

Dvorana slávy přijala J. Soukupa, M. Švábovou a J. Špačka

19.září » Region Plzeň
Podesáté se v úterý otevřela Dvorana slávy hejtmana Plzeňského kraje, aby do ní vstoupily další tři významné osobnosti regionu v oblasti umění a sportu.

Do Dvorany slávy Plzeňského kraje vstoupily další tři osobnosti

18.září » QAP.cz
Významné osobnosti regionu - herečka Monika Švábová, architekt Jan Soukup a hokejista Jaroslav Špaček byli uvedeni do pomyslné Dvorany slávy.

Poutní areál v Mariánské Týnici se stal prestižní památkou

10.července » Novinky.cz
Bývalý cisterciácký areál v Mariánské Týnici na severním Plzeňsku získal jako poutní místo od prvního července status národní kulturní památky.

Letní koncert filmové a populární hudby v Řepištích

11.června » Novinky.cz
Obec Řepiště na Frýdecko-Místecku se promění v neděli 17. června v 19.00 hodin v koncertní sál. Za účasti sólistů, velkého symfonického orchestru, smíšených sborů a dětských sborů zazní nejznámější filmové a populární melodie.

Tato informační stránka o Jan Soukup zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Soukup" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes