15
new stories - click to show

Jan Randáček

Related to

Maja Nagelowa v Oblastní galerii Liberec

21.November » Artalk.cz
Maja Nagelowa / na kromje / kurátoři: Jan Randáček, Cristina Boguszowa / Oblastní galerie Liberec / Liberec / 9. 10. – 29. 11. 2020 Foto: Jaroslav Trojan Příspěvek Maja Nagelowa v Oblastní galerii Liberec pochází z Artalk.cz

Přesun do bývalých lázní galerii velmi pomohl, říká odcházející ředitel

15.November » iRegiony Impuls
Dvanáct let stál v čele Oblastní galerie Liberec. Teď se přesunul o více než 900 kilometrů dál směrem na západ. Jan Randáček vyměnil kotlinu pod Ještědem za rovinatou Belgii. Dostal totiž místo národního experta v Evropském parlamentu v Bruselu. N...

České umění bych nakupovat neměl. Randáček spravuje sbírku Evropského parlamentu

10.November » Aktuálně.cz
Dlouholetý šéf liberecké galerie má nově na starosti uměleckou sbírku Evropského parlamentu. Pojištěná je téměř na půl miliardy korun.

V Liberci začala výstava malíře Ludvíka Kuby, galerie ale musí v pondělí zavřít

10.October » Liberecká Drbna
V Oblastní galerii v Liberci začala průřezová výstava tvorby malíře Ludvíka Kuby, který byl ovlivněný impresionismem a secesí. Prostřednictvím obrazů s tématikou Lužických Srbů je spojená s další novou expozicí, v níž představuje svá díla lužickos...

Šéf Oblastní galerie Jan Randáček bude národním správcem v Bruselu

13.July » Novinky.cz
Po dvanácti letech úspěšného řízení Oblastní galerie v Liberci skončí na podzim Jan Randáček ve funkci ředitele. Jako národní expert totiž od listopadu nastupuje do Evropského parlamentu, v němž bude spravovat sbírku uměleckých děl.

Ždímejte plavky do výlevek. Ředitel liberecké galerie Jan Randáček provází budovou bývalých lázní

10.July » ČRo
Po dvanácti letech opouští ředitel oblastní galerie Liberec Jan Randáček „svou“ instituci míří do Evropského parlamentu.

Randáček skončí jako ředitel liberecké galerie. Odchází do Bruselu

/FOTO/ Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, kon...

Oblastní galerie v Liberci bude mít nového ředitele. Ten současný odchází do Bruselu

2.July » ČRo
Ředitel liberecké galerie Jan Randáček byl vybrán pro prestižní roli takzvaného národního experta. V Bruselu bude spravovat sbírku uměleckých děl Evropského parlamentu.

Šéf liberecké galerie končí, bude spravovat sbírku europarlamentu

30.June » Seznam Zprávy
Ředitel Oblastní galerie v Liberci Jan Randáček po 12 letech ve funkci na podzim skončí. Od listopadu bude spravovat sbírku uměleckých děl Evropského parlamentu, kam nastupuje jako národní expert.

Šéf liberecké galerie Randáček končí, bude spravovat sbírku europarlamentu

30.June » Bleskově.cz
Evropský parlament má od 80. let sbírku umění, čítá okolo 500 děl. Jako národní expert se o ni nově začne starat dosavadní ředitel liberecké galerie.

Končí ředitel galerie Randáček. Nově bude působit jako národní expert v Evropském parlamentu

30.June » Liberecká Drbna
Po dvanácti letech odchází z čela Oblastní galerie v Liberci její ředitel Jan Randáček. Dostal totiž lákavou pracovní nabídku, kterou se rozhodl akceptovat. Od listopadu nastoupí do Evropského parlamentu jako národní expert. Působit bude v oddělen...

Němci zavřené hranice nechápou, říká ředitel galerie Jan Randáček

V úterý se po více než deseti týdnech otevře Oblastní galerie Liberec. Její ředitel Jan Randáček se musel potýkat nejen s omezeními provozu a rušením řady domluvených výstav, ale i s požadavky na pendlery. Už druhým rokem totiž žije v německé Žitavě.

Tato informační stránka o Jan Randáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Randáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes