15
new stories - click to show

Katarína Kašpárková Koišová

Related to

Petr a Lucie

14.January » Zlin.cz
Petr a Lucie. V rozpuku mladosti, kdy srdce touží žít naplno. „Teď máme jedno srdce místo dvou… dvě těla místo jednoho.“ Petr a Lucie. Muzikál na motivy světoznámé novely z pera držitele Nobelovy ceny, velikého humanisty a pacifisty, Romaina Rolla...

Dokořán pro hudební divadlo (No. 2): Den druhý

Od čtenáře -- Dokořán den druhý 8. června: O hodině navíc aneb Potlach v hustníku, Petr a Lucie, Novecento - legenda o pianistovi.

Zápisy za zlínských setkávání 2019 (No. 3)

Je nesmírným potěšením divadelního punkového publicisty prohlásit, že péče Městského divadla Zlín o budoucnost české činohry je příkladná: nezlomným důkazem budiž inscenace hry britské autorky Lucy Kirkwood Moskyti.

Hra Moskyti je o strachu z vědy a konce světa

V české premiéře uvedlo 2. března Městské divadlo Zlín současnou hru oceňované autorky Lucy Kirkwoodové Moskyti. K napsání ji inspirovala spekulace, že spuštění velkého hadronového urychlovače může způsobit konec světa.

Zlínské divadlo uvede britskou novinku Moskyti

28.February » Zlin.cz
ZLÍN - V české premiéře uvede 2. března Městské divadlo Zlín současnou hru oceňované autorky Lucy Kirkwood Moskyti. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí divadla Veronika Jurčová.

Českou premiéru britské novinky Moskyti uvedou ve Zlíně

27.February » Novinky.cz
V české premiéře uvede 2. března Městské divadlo Zlín současnou hru oceňované autorky Lucy Kirkwood Moskyti.
Pierre Richard - Francouzský herec

Tato informační stránka o Katarína Kašpárková Koišová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Katarína Kašpárková Koišová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes