15
new stories - click to show

Lenka Komrsková

Related to

LAFORMELA i Vanda Janda uvedly Mercedes-Benz Prague Fashion Week

6.September » Iconiq.cz
V sobotu odstartovala podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Week, který představil kolekce lokálních návrhářů pro jarní sezonu 2022. Které značky se hned v úvodu postaraly o nekonečné fronty?

Nejen pro muže: Bvlgari Man Terrae Essence sází na citrusové háje

6.September » Iconiq.cz
Řadu parfémů šperkařské značky Bvlgari obohatila nová vůně, která se zrodila na úrodné toskánské půdě. Dechebroucí design flakonu je pak dokonalou tečkou za omamným aroma, které si stejně dobře zamilují i ženy.

Nedělní odpoledne na MBPFW bude patřit mladým talentům

2.September » Iconiq.cz
Podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představí vedle známých jmen i řadu zástupců nastupující generace mladých designérů. Historicky poprvé se na MBPFW budou prezentovat finalisté soutěže Preciosa Master of Crystal.

Jak vypadala letní edice Má Vlast EDIT Pop-Up?

25.August » Iconiq.cz
Zájem o nejnovější počiny českých a slovenských oděvních designérů během třídenní akce, která proběhla v druhém srpnovém týdnu, byl opravdu veliký. Dveře se v Design Portu nezavřely a návštěvníci se – jak už jsou zvyklí – nepřišli jen dívat. Všechny…

Lily Collins je novou ambasadorkou Cartier

23.August » Iconiq.cz
Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier. Dlouholetá přítelkyně domu Cartier, Lily Collins je individualistko…

Mercedes-Benz Prague Fashion Week SS22 začíná už 4. září

17.August » Iconiq.cz
Podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, která se včetně doprovodného programu uskuteční od 4. do 10. září, zavede návštěvníky v rámci přehlídkových dní do prostor, které byly dosud na MBPFW přístupné pouze virtuálně. Fashion Temple, který…

Zpevněné kontury pleti i konec celulitidy: Jaké novinky vyzkoušet?

9.August » Iconiq.cz
Ikona v oblasti péče o pleť, značka Biologique Recherche, představila novinky, které pokrývají vše - ať už vás trápí problematická pleť, povadlé kontury nebo zatoužíte zpevnit celé tělo.

Foreo slaví 8 let: Co dalšího chystá?

27.July » Iconiq.cz
Tento měsíc je pro švédskou beauty-tech značku FOREO velmi významný – uplynulo totiž 8 let od jejího založení. Slavit ale mohla už několik týdnů před svými narozeninami, kdy ji maloobchodní prodejce kosmetiky Lookfantastic označil jako „nejlepšího v…

Vítězové NBA si odnesli trofej od Tiffanyho

22.July » Iconiq.cz
Milwaukee Bucks zvítězili ve finále NBA 2021 a získali jednu z nejžádanějších trofejí v profesionálním sportu, Larry O’Brien Trophy.

Cannes: Značka Bulgari podpořila charitativní gala

19.July » Iconiq.cz
Značka Bvlgari podpořila během Filmového festivalu v Cannes společenskou akci, kterou v pondělí 13. července pořádala nadace Naked Heart France, jíž v roce 2004 založila Natalia Vodianova na pomoc dětem se speciálními potřebami v Rusku.

Kdo si v Cannes oblékl Louis Vuitton?

14.July » Iconiq.cz
Na červeném koberci filmového festivalu v Cannes byla k vidění široká plejáda modelů módního domu Louis Vuitton. Francouzskou klasiku v moderním provedení si zvolil třeba předseda festivalové poroty Spike Lee i jeho partnerka Tonya Lewis Lee.

Tyler, The Creator má venku novou limitku s Converse

8.July » Iconiq.cz
Tyler, The Creator je zpět s must-have limitkou pro značku Converse. Tylerův podpis, ikonický plamen, zdobí nezaměnitelnou siluetu streetwearových bot.
Marc Jacobs - Americký módní návrhář

Tato informační stránka o Lenka Komrsková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Komrsková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes