15
new stories - click to show

Martin Koníček

Related to

Itelligence od dubna mění název na NTT DATA Business Solutions

30.March » ChannelWorld
Od změny značky si společnost slibuje především posílení pozice v segmentu větších podniků a usnadnění spolupráce na mezinárodních projektech.

Společnost itelligence se mění na NTT DATA Business Solutions

30.March » SystemOnLine.cz
itelligence | NTT DATA Business Solutions, jeden z globálních partnerů společnosti SAP, bude od 1. dubna 2021 působit pod novým firemním názvem NTT DATA Business Solutions. Společnost, která vloni vykázala tržby ve výši 1 072 milionu EUR a zaměstn...

itelligence se od 1. 4. 2021 mění na NTT DATA Business Solutions

30.March » FeedIT.cz
Od změny značky si společnost slibuje především posílení pozice v segmentu větších podniků a usnadnění spolupráce na mezinárodních projektech Bielefeld/Praha, 30. března 2021 – itelligence | NTT DATA Business Solutions, jeden z největších globální...

Stát povolal mediky na pomoc. Teď chce z jejich odměn kus ukrojit

8.January » Seznam Zprávy
Nejsou to žádné velké peníze, alespoň nějaká odměna za loňskou pracovní povinnost se ale studentům hodí. Některým však kraj z částky strhl daň z příjmů, dalším i odvody. Část studentů řeší, zda o část peněz nepřijde dodatečně.

Proč neodkládat inovaci svého ERP systému

10.November » ERP forum
Historické ERP systémy jsou v podnicích pod stále větším tlakem. Požadavky na vyšší flexibilitu se stupňují při přetrvávající potřebě zachování stejné robustnosti. Původní a dnes již zastarávající ERP systémy nezvládají reflektovat aktuální potřeb...

Kompromisy v kvalitě náboru zaměstnanců jsou špatnou cestou

23.September » OnBusiness.cz
V souvislosti se současnou situací se hodně hovoří o trhu práce. Jak to nyní vypadá na trhu uchazečů o práci v IT, konkrétně pak u odborníků na informační systémy SAP? O tom jsme si povídali s Martinem Koníčkem, CEO společnosti itelligence.

Interview s Martinem Koníčkem, CEO společnosti itelligence, na téma inovace ERP systému a přechod na SAP S/4HANA

20.May » SystemOnLine.cz
Martin Koníček vede v roli CEO regionální zastoupení společnosti itelligence, která se specializuje na řešení SAP. České společnosti podle něj zatím stále vyčkávají s přechodem na aktuální verzi SAP S/4HANA. Současně zdůrazňuje, že inovaci ERP sys...

Podívejte se, jak Broďané poděkovali hasičům písní ve videoklipu

8.April » Zlínský deník
/HRDINOVÉ Z PRVNÍ LINIE/ V protiepidemiologickou četu, se o posledním březnovém dnu proměnilo několik desítek profesionálních hasičů z Uherského Brodu, Uherského Hradiště a Zlína.

Vystoupení je jen špička ledovce, jsou za ním stovky hodin práce!

24.March » idobryden.cz
Pandemie je zasáhla v ten nejcitlivější okamžik. Vydali novou desku Když za srdce tě chytím a měli nakročené k velkému turné.

Reflexy chystají Když za srdce tě chytím

27.January » idobryden.cz
Kapela Reflexy vstupuje do nového roku s projektem Startovač, který snad pomůže zafinancovat vydání nové desky, Když za srdce tě chytím. Na ochutnávku připravili stejnojmennou pilotní píseň a videoklip, který vypráví příběh rodiny Guryčových.

Tato informační stránka o Martin Koníček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Koníček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes