15
new stories - click to show

Pavel Kopta

Related to

Rodiče ve Kdyni sepsali petici. Jsou proti testování a nošení roušek ve škole

Nelíbí se jim, že jejich děti musejí ve škole nosit roušky a nechat se testovat. Proto rodiče žáků Masarykovy základní školy ve Kdyni sepsali petici.

Hana Hegerová: Lásko prokletá. Připomeňte si jedno z nejlepších alb první dámy českého šansonu

1.April » ČRo Olomouc
Vzpomínka na Hanu Hegerovou, velkou dámu nejen českého šansonu. Ve druhé polovině 70. let minulého století jí vyšlo jedno z nejlepších alb Lásko prokletá s podtitulem Hana Hegerová zpívá texty Pavla Kopty.

Moře hoře, moře milieu

25.March » Frontman.cz
Pokaždé když jsem viděl na Karlově mostě důstojně kráčet paní Hanu Hegerovou, vybavil jsem si snímky mistra humanistické fotografie Hénriho Cartiera Bressona. Kouzlo a jedinečnost rozhodujícího okamžiku. Jestliže Bresson krásu i smutky světa vyjad...

PORTRÉT: Zesnulá šansoniérka Hana Hegerová nebyla jen Levandulová

24.March » iDNES.cz
Rozloučení se zemřelou zpěvačkou Hanou Hegerovou proběhne v rodinném kruhu. Poblíž jejího bydliště na Staroměstském náměstí v Praze vzniklo malé improvizované pietní místo.

Hrdá dáma Hana Hegerová odešla. Cítíme mlýnské kolo v srdci, ale i velkou vděčnost za její dílo

24.March » Forum24
Prožíváme v těchto týdnech velmi zvláštní dobu plnou tísnivého smutku. Jednak kolem nás umírají lidé vinou epidemie a jednak nám letošní zimní měsíce i bez zavinění covidu odvedly na onen svět celou řadu známých lidí, často výjimečných osobností. ...

Lásko prokletá... Zemřela výjimečná zpěvačka Hana Hegerová. Připomeňte si nejkrásnější šansony

23.March » ČRo
Ve věku 89 let zemřela královna šansonu Hana Hegerová. Zaposlouchejte se do překrásných melodií, které zazněly v pořadu Zlaté časy Václava Kopty před dvěma lety.

Zemřela první dáma českého šansonu Hana Hegerová

23.March » ČeskéNoviny.cz
Praha - Ve věku 89 let dnes zemřela v pražské Nemocnici Na Homolce šansoniérka Hana Hegerová. Zprávu serveru Blesk.cz potvrdil ČTK její přítel, vydavatel Tomáš Padevět. Zpěvačka byla...

Hvězdy se loučí s Hegerovou. Kopta, Morávková i Bílá poslali dojemné vzkazy

23.March » CNN Prima NEWS
Česká kulturní scéna se jen těžko vzpamatovává z odchodu královny československého šansonu Hany Hegerové, která zemřela ve věku 89 let. Řada umělců, kteří na noblesní dámu zavzpomínali pro CNN Prima News, se neubránila slzám.

Jiří Černý: Hegerová každý song propracovala jako herečka, posluchačům dávala vše

23.March » Bleskově.cz
Skvěle vařila, hezky se s ní pilo, ráda se smála na celé kino. Fotografii Jacquese Brela měla na pianinu, aby na ni dával pozor, vzpomíná novinář.

Klíč pro štěstí. Jeden z výjimečných textů Pavla Kopty

28.February » ČRo
Na popularitě mnoha zpěváků mají lví podíl ti, kteří nejsou vidět, nestojí ani v pozadí, spíše sedí ve své pracovně a píší. K nim patřil i vynikající textař Pavel Kopta.

Hannig: Odešla Fikejzová, autorka čes. verze protiválečného šlágru, jejž zpívají všichni

Zemřela Jiřina Fikejzová, která obohatila národní sport, ale i hudební popkulturu zejména ČSSR. Byla členkou řady odborných hudebních porot a komisí, spolupracovala se Supraphonem, Pantonem, Orchestrem Karla Vlacha, TOČRem v neposlední řadě. Patří...
Pavel Váně - Zpěvák
Ľudovít Štúr - Slovenský národní buditel

Tato informační stránka o Pavel Kopta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Kopta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes