15
new stories - click to show

Carmen Farkašová

Related to

Sedmé nebe s Jiřím Černým: Hana Hegerová. Posílám vám plnou náruč žlutých květin, milá Carmen

12.April » ČRo
V nejnovějším vydání Sedmého nebe Jiří Černý uvádí hity Carmen Farkašové, ve světě známé jako Hana Hegerová, která 23. března odešla zpívat do muzikantského nebe.

Sedmé nebe s Jiřím Černým: Posílám vám plnou náruč žlutých květin, milá Carmen

11.April » ČRo
V nejnovějším vydání Sedmého nebe Jiří Černý uvádí hity Carmen Farkašové, ve světě známé jako Hana Hegerová, která 23. března odešla zpívat do muzikantského nebe.

Hana Hegerová: Zemřela pravá dáma mezi šansoniérkami

25.March » SpokojeneZeny.cz
Obdivovala ji nejen česko-slovenská veřejnost, ale stejně tak i lidé z Německa nebo Francie. Zpěvačka a herečka Hana Hegerová byla jednou z nepřehlédnutelných hvězd, a také nositelka řady ocenění.

Jiří Černý: Hegerová každý song propracovala jako herečka, posluchačům dávala vše

23.March » Bleskově.cz
Skvěle vařila, hezky se s ní pilo, ráda se smála na celé kino. Fotografii Jacquese Brela měla na pianinu, aby na ni dával pozor, vzpomíná novinář.

Adieu, madamme Carmen

23.March » blog.sme.sk
Dnes bude nahoře veselo, Do společnosti Edith Piaf, George Brassense, Jacques Brela, Gilberta Bécauda a dalších dnes vstoupí paní Hana Hegerová, narozená jako Carmen Farkašová. A v jejich společnosti se nemusí vůbec cítit zle

Zemřela Hana Hegerová. Šansonové zpěvačce bylo osmdesát devět let

23.March » G.cz
Po měsíci v nemocnici zemřela „česká odpověď na Édith Piaf“ Hana Hegerová. Šansonierka se slovanskou duší si vysloužila řadu vyznamenání v Česku i ve Francii. Sama se ale po celý život považovala za někoho, kdo „není bůhvíjaká zpěvačka“.

Zemřela Hana Hegerová

23.March » Kurzy.cz
Ve věku 89 let zemřela Hana Hegerová , zpěvačka a herečka. Tato především výjimečná interpretka šansonů, vlastním jménem Carmen Farkašová, se již před časem stáhla z jeviště do soukromí.

Zemřela šansoniérka Hana Hegerová, bylo jí 89 let

23.March » ČRo Sever
Ve věku 89 let zemřela šansoniérka Hana Hegerová. Zprávu serveru Blesk.cz potvrdil Radiožurnálu její přítel, vydavatel Tomáš Padevět.

Zemřela zpěvačka Hana Hegerová, bylo jí 89 let

23.March » Forum24
Ve věku 89 let zemřela zpěvačka, známá šansoniérka Hana Hegerová. Informoval o tom deník Blesk . Hegerová se poslední léta neobjevovala na veřejnosti a nyní byla hospitalizovaná v nemocnici Na Homolce. "Bohužel, je to tak. Poslední měsíc byl složi...

Zemřela Hana Hegerová

23.March » Týden.cz
Ve věku 89 let dnes zemřela v pražské Nemocnici Na Homolce šansoniérka Hana Hegerová. Zpěvačka, která je označována za první dámu československého šansonu, byla v poslední době vzhledem k problémům po zlomenině krčku v péči lékařů.

Zemřela první dáma českého šansonu Hana Hegerová

23.March » Reflex.cz
Ve věku 89 let dnes zemřela v pražské Nemocnici Na Homolce šansoniérka Hana Hegerová. Zprávu severu Blesk.cz potvrdil její blízký přítel, vydavatel Tomáš Padevět. Zpěvačka, která je označována za první dámu československého šansonu, byla v posledn...
Pierre Lévy - Velvyslanec Francie v ČR
Petr Janyška - Český diplomat
Ľudovít Štúr - Slovenský národní buditel
Jacques Rupnik - Francouzský politolog a historik
Josef Topol - Český básník a dramatik

Tato informační stránka o Carmen Farkašová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Carmen Farkašová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes