nových článků - klikněte pro zobrazení

Dávid Korman

Para liga: Karlovy Vary a Pardubice jsou krůček od finále! Co play out?

4.února » Hokej.cz
Para liga už má za sebou úvodní zápasy bojů o konečné umístění. Krůček od finále jsou obhájce titulu z Karlových Varů i Pardubice. Do sérií o páté až osmé místo vykročili líp hráči Flamingos a Sparty. Odvety jsou na programu v sobotu 17. a případně …

Motor – Sparta 0:27, 16 bodů Ohara! Mistr zastavil Mustangy a opět vede

13.listopadu » Hokej.cz
Para hokejová liga o víkendu ukrojila další dva dílky ze základní části. Poprvé v sezoně vyšly naprázdno Pardubice, které ve šlágru podlehly Karlovým Varům a pustily je zpátky do čela tabulky.

Sledge hokejisté Zlína zůstávají předposlední, proti Olomouci ale předvedli výkon jako ze zlatých časů

13.listopadu » Zlin.cz
Zatímco v sobotu v rozmezí od 12. do 18. minuty dostali Zlínští čtyři góly a čestnou branku vstřelili zásluhou Ferenčíka až pět minut před koncem, v neděli se psal úplně jiný příběh.

Zlínský error. Sledge hokejisté horší úvod za dvacetiletou historii nezažili

30.října » Zlin.cz
Výhru Zlín zapsal jen proti suverénně posledním Českým Budějovicím, kdy nebohému sokovi doma nasázel dvanáct branek. Bodík pak sebral ještě na Spartě. Jinak čtyři čisté prohry.

Semifinále se stěhuje do Zlína! Sledge hokejisté chtějí konec série i postup

17.února » Zlin.cz
Před dvěma týdny v úvodním duelu moravského semifinále se na ledě Hanáků čekala popravdě vyrovnaná bitva, ale vše bylo nakonec jinak. Lappáci totiž o svém vítězství rozhodli už během první třetiny.

Zlínští sledge hokejisté stáhli třígólové manko a jako první v lize bodovali s Karlovými Vary

21.listopadu » Zlin.cz
Vstup do zápasu byl pro Zlín horor. Hned po 25 vteřinách se ocitl sám před zlínským Molkem Veselý a otevřel skóre zápasu. Zanedlouho měl další šanci Geier, trefil ale jen tyč.

Joppa a spol. zářili v Budějovicích i Pardubicích. Za víkend nasázeli rekordních 27 branek!

10.října » Zlin.cz
Hráči z Baťova města celkově za hrací víkend vstřelili 27 gólů, čímž si zapsali rekord v tuzemské lize, která se hraje od roku 2003. Naprosto mimořádný počin pak zapsal Martin Joppa.

Sledge hokejisté Zlína míří pro první výhru do Českých Budějovic a Pardubic

8.října » Zlin.cz
Zlínu úvod sezony příliš nevyšel. Svěřenci Tomáše Sedláčka nejdřív podlehli Spartě po samostatných nájezdech 3:4, aby o den později nestačili na Karlovy Vary poměrem 2:4.

Sledge hokejisté Zlína po výhře nad Pardubicemi získali bronzové medaile

28.března » Zlin.cz
Pardubice oproti pátečnímu duelu, ve kterém padly 0:7, měly lepší vstup do zápasu. Do vedení je dokonce mohl poslat Doležal, ovšem v úniku mířil nad branku Molka.

Paralympijské hry v Pekingu startují. Barvy Zlína bude hájit hned sedm sledge hokejistů

5.března » Zlin.cz
Česko bude v Číně reprezentovat Zdeněk Hábl s Davidem Palátem, kteří se představí už na svých čtvrtých zimních hrách. Naopak premiéru si pod pěti kruhy připisuje Slovensko s pěti zlínskými hráči.

Kanonáda bez bodů, Zlínští proti Havířovu stříleli slepými

27.října » Zlin.cz
V první větší šanci se ocitl domácí Zdeněk Hábl, který se řítil osamocen na Lepáčka, svou kličku však ve vedení svého mužstva nepřetavil. Další možnost měl například po Ligdově akci Zdražil, sám před brankou ale také nezakončil ideálně.

Na čele o šest bodů! Sledge hokejisté Zlína zvítězili i v Olomouci

4.října » Zlin.cz
„Myslím si, že z naší strany to nebyl úplně nejlepší zápas, na druhou stranu kluci z Olomouce to měli trochu jednodušší, neboť narušovat hru soupeře je o něco lehčí než hru tvořit.