15
new stories - click to show

Daniel Kotyza

Related to

Halová liga pokračovala 3. kolem

9.February » Atletika.cz
V Hale Otakara Jandery proběhlo třetí kolo Halové atletické ligy mužů a žen v jehož rámci testovala formu řada našich elitních reprezentantů.

Vondrová má sprinterský double i rekord MČR

23.February » Atletika.cz
V ostravské atletické hale pokračoval druhý soutěžní den mistrovství České republiky mužů a žen. Nejvíce byla vidět Lada Vondrová, která vyhrála závody na 200 i 400 metrů. Svůj primát na čtvrtce navíc ozdobila novým rekordem šampionátu. Sprinteři Du…

Další tři finálové postupy v Boras

18.July » Atletika.cz
Odpoledním programem pokračoval první soutěžní den mistrovství Evropy juniorů v Boras. Jeho průběhu si zajistili finálovou účast mílař Daniel Kotyza, oštěpařka Ivana Koktavá a výškařka Bára Sajdoková.

Atlet Kubelík má dorostenecký titul

Byl nejlepším vysočinským sportovcem republikového šampionátu dorostenecké a juniorské kategorie. Závodník Atletiky Jihlava Eduard Kubelík doběhl na olomoucké dráze pro zlato a bronz. „Pochopitelně mám radost. Budu se snažit, aby se to třeba příští …

Letem světem (nejen halovým)

4.February » Atletika.cz
Uplynulý víkend byl doslova nabitý atletickou akcí, a to nejen pod střechami hal, ale v lokalitách s teplejším klimatem i pod otevřeným. Zde přehled zaznamenáníhodných událostí, o kterých ještě nebyla řeč, s akcentem na českou stopu.
Pavel Maslák - Český atlet, sprinter

Tato informační stránka o Daniel Kotyza zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Kotyza" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes