15
new stories - click to show

Darek Král

Related to

Hodnocení uživatelů: Elefantazie (Městská divadla pražská) - 50 % [Stepan.chalousek]

28.May » i-divadlo.cz
Herci, hudba a výprava výborní. Bohužel pokulhává dějovost/text, který už tolik poutavý není. Pozornost drží jen energie všech přítomných na scéně.

Již v neděli další díl talk show Ivany Plíhalové

Již tuto neděli 22. května v 19.00 se v Divadle na Šantovce uskuteční další díl talk show Ivany Plíhalové 60+. Jejím hostem bude tentokrát uznávaný režisér David Drábek. David Drábek je známý český dramatik a režisér, pětinásobný držitel Ceny Alfréd…

Hodnocení uživatelů: Herečka sobotní noci (Městská divadla pražská) - 10 % [Eliduc]

11.May » i-divadlo.cz
Oněch 10 % je za krásnou scénografii Petra Vítka. Hra je jakýmsi pásmem lechtajícím bránice diváků Novy. My o přestávce odešli.

Hodnocení uživatelů: Herečka sobotní noci (Městská divadla pražská) - 90 % [Bobkratena]

4.May » i-divadlo.cz
Vtipná inscenace, skvělé herecké výkony všech představitelů, magická hudba Darka Krále. David Drábek ukázal Pipi a její kamarády po letech a rozehrál fantazijní hru, u které jsme se nejenom dobře bavili, ale také nás trochu přivedla k přemýšlení.

Z tiskových zpráv: Pavla Tomicová jako Herečka sobotní noci

25.April » i-divadlo.cz
Městská divadla pražská připravují předposlední premiéru této sezony. V divadle Rokoko divákům představí novou hru Davida Drábka Herečka sobotní noci v autorově režii. Premiéra se koná 30. dubna. Dramatik David Drábek napsal novou hru přímo pro Pavl…

Hodnocení uživatelů: Elefantazie (Městská divadla pražská) - 40 % [Rejpalka]

6.April » i-divadlo.cz
Možná to bylo mým rozpoložením, ale inscenace se mi vůbec nelíbila, přišlo mi to nudné a rozvleklé. Ačkoli představitelé jsou skvělí, nejvíc mě zaujal Filip Březina a Kateřina Marie Fialová. Peter Pan ve stejném divadle mě bavil mnohem víc.

Hodnocení uživatelů: Elefantazie (Městská divadla pražská) - 80 % [RaB]

22.March » i-divadlo.cz
Po místních recenzích mě čekalo obrovské překvapení. Nádherný příběh, který obsahuje vše - romantiku, vtip, ponaučení. Krásné jsou i kostýmy, scéna a hudba. Z hereckých výkonů jednoznačně nejvíce vyniká K. Krhovják, duo K. M. Fialová a R. Matějíčkov…

Hodnocení uživatelů: Elefantazie (Městská divadla pražská) - 30 % [V.morava]

9.March » i-divadlo.cz
Viděno 29.2., bohužel to celé působilo velmi rozpačitě. Bez emocí, bez energie. Jako kdyby se to dlouho nehrálo, herci se nevnímají. Pěvecky taky rozpačité, přitom hudba krásná. Oceňuji výpravu a pokus o nekomerční muzikál. Ale to mi jaksi nestačilo…

Mystika dávných osudů ukrytá v symbolech

19.January » Divadelní noviny
Nad Žítkovou, stejně tak jako nad osudy jejích bohyní, se stahuje nebe. Krajina na hranici Uher a Moravy se halí do mlhy.

Konec magie v Bílých Karpatech

19.January » Divadelní noviny
Vyvěští vám budoucnost, zaženou bouřku, přičarují lásku… Něco to ale bude stát vás i je. Inscenace Žítkovských bohyní podle známého románu Kateřiny Tučkové přenáší diváky Východočeského divadla v Pardubicích do Bílých Karpat.

Tato informační stránka o Darek Král zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Darek Král" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes