15
new stories - click to show

František Kříž

Related to

Tvrz Tichá, dlouho zapomenutá v pohraničí Krumlovska, hlásí otevřeno

Hrdě se nyní vypíná do kraje věž tvrze v osadě Tichá nedaleko Dolního Dvořiště. Začíná novou etapu své historie. Kdysi ubohá ruina věže utopená ve změti skládky a náletového porostu se po letech úsilí nadšenců ze spolku Hrady na Malši změnila k nepo…

Osmdesáté výročí spořilovské náboženské obce CČS

28.October » Spořilovské noviny
Příprava založení a rozvoj náboženské obce Církve československé na Spořilově v době první republiky obrážely všeobecnou situaci ve společnosti a stav náboženských organizací v nově vytvářeném státě. Český a slovenský národ utiskovaný po staletí a ž…

Býval to zlatý důl. Teď je to tu po rozvolnění nejhorší, říkají provozní

25.May » Seznam Zprávy
Hospody a restaurace mohou mít už týden otevřené zahrádky. Jak se jim v centru Prahy daří? Češi vítají úbytek cizinců, někteří hospodští však ne. Navíc mají problém shánět personál.

Zemřel František Kříž, osobnost Poděbrad a muzikant z Podlabáckýho pacifiku

21.March » Nymburský deník
/FOTOGALERIE/ Asi jen málo místních neznalo člověka, který žil poděbradskou kulturou a neúnavně zaznamenával zajímavé události ve městě po dlouhá léta. František Kříž byl k vidění na výstavách, kulturních večerech i koncertech. V posledním případě č…

Výstava mapuje spanilou jízdu Praha - Poděbrady

/FOTOGALERIE/ V Turistickém a informačním centru na Jiřího náměstí v Poděbradech byla otevřena výstava téměř dvou stovek snímků připomínající tradiční jarní zahájení motocyklové sezóny spanilou jízdou Praha - Poděbrady.

Výstava Františka Kříže

26.February » Informuji.cz
Nenechte si ujít VÝSTAVU FRANTIŠKA KŘÍŽE- výstava obrazů, plastik a... | Dobříš - (2020-04-04 00:00:00 - 2020-06-30 00:00:00)

Ocenění získají i mistryně světa

27.February » Nymburský deník
Poděbrady – Na veřejnost se už dostal celý seznam osobností, které získají v pondělí 4. března v rámci Dne Poděbrad významná městská ocenění. Na pódium divadla Na Kovárně si pro ně dojde celkem 19 lidí.

Tato informační stránka o František Kříž zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Kříž" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes