Pavel Kříž

Vztahuje se k

Vlakové nádraží v Mostě čekají opravy za miliony korun

20.května » Mostecký deník
Ústecký kraj - Dobrá zpráva pro ty, co rádi cestují vlakem. Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) opraví některá nádraží v Ústeckém kraji. Vlastník objektů s tím začal krátce poté, co je v polovině roku 2016 převzal do své správy od Českých drah.

Fandové železnice si přijdou na své. Dráhy vypraví parní vlaky

17.května » Mostecký deník
Ústecký kraj, Most - Kulaté výročí oslaví příznivci železnice. V sobotu 19. května si připomenou 160 let od zahájení provozu na Ústecko-teplické dráze.

Pamatujete si na knižní pannu Sášu z Básníků? Známá dabérka se ukázala bez make-upu

11.května » Super.cz
Hlas herečky Lucie Juřičkové (52) znají diváci z celé řady filmů a seriálů. Namátkou jmenujme například Carrie Bradshaw ze Sexu městě, kterou ztvárnila Sarah Jessica Parker.

5. květen: Dvojí výročí

5.května » Pravý prostor
PAVEL KŘÍŽ Dnes se v německém Trevíru slaví výročí narození myšlenkového inspirátora největších zločinců a vrahů 20. století. Popravdě řečeno, do nedávna jsem netušil, že myslitel-nemakačenko Karl Marx se narodil zrovna 5. května. Ale na tento den...

Pavel Kříž se při natáčení zranil: 5 věcí, které jste o pohádce O statečném kováři určitě netušili

5.května » eXtra.cz
Pohádka O statečném kováři chytla za srdce nejednoho diváka. Hlavní roli Mikeše hraje Pavel Kříž, který ztvárňuje roli charakterního kováře hledajícího tři královské dcery. Námět zní jednoduše, ale natáčení mnohdy provázely komplikace.

Senioři budou opět společně sportovat v Litvínově

3.května » Mostecký deník
Litvínov – Sportovní hry seniorů se letos opět chystají do Litvínova. Bude to v pořadí již 31. ročník.

Pamatujete si na ni? Mrkněte, jak teď vypadá půvabná Píšťalka z Básníků

2.května » Super.cz
Herečku Evu Vejmělkovou (49) si diváci pamatují coby krásnou blondýnku Píšťalku, která si zahrála po boku Pavla Kříže ve filmu Dušana Kleina Jak básníkům chutná život.

David jezdí za pacienty i s „motorovkou“. Doktor z hor zná prokletí z Básníků

28.dubna » Blesk.cz
David Halata pracuje jako všeobecný praktický lékař ve vesnici Hošťálková na Valašsku. Ordinaci přebíral po svém otci, který ve vesničce obklopené horami ordinoval 43 let. Kromě pacientů zasvětil lékař svůj život otázce venkovských lékařských prax...

Jeskyňka, Borůvka, Píšťalka. Co dělají dnes lásky básníka Štěpánka?

26.dubna » Ženy.cz
Oblíbené komedie o Básnících vás od roku 1982 na obrazovkách jistě neminuly. Štěpán Šafránek, kterého ve všech dílech ztvárňoval Pavel Kříž, měl za čtyřiatřicet let od natočení prvního dílu celkem šest filmových lásek. Co se stalo s Borůvkou, Veve...

Věčně tvá nevěrná (Bio seniorů)

23.dubna » Heřmanův Městec
Podaří se zachránit krachující manželství pomocí nevěry? Lenka Vlasáková, Vilma Cibulková, Saša Rašilov, Pavel Kříž, Josef Lábus a další v nové romantické komedii Milana Cieslara.

Pavel Kříž slaví 57. narozeniny: Jak se změnil milovaný medik Štěpánek z Básníků?

18.dubna » eXtra.cz
Zdá se to až neuvěřitelné, ale herec Pavel Kříž dnes slaví už 57. narozeniny. Představitel Štěpánka z úspěšných filmů o Básnících původně po herecké kariéře netoužil, nicméně osud ho k ní klikatou cestou stejně zavedl.
Dušan Klein - Český režisér
Michaela Badinková - Slovenská herečka

Tato informační stránka o Pavel Kříž zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Kříž" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes