Daniela Krolupperová

Related to

Daniela Krolupperová: „Tvorba pro děti je mé životní potěšení“

11.June » Vaše Literatura
Daniela Krolupperová je překladatelka a spisovatelka se zaměřením na tvorbu pro děti. Na svém kontě má kolem 40 titulů, z nichž tři získaly prestižní ocenění Zlatá stuha. Vytvořila například příběhy Josífka sedmilháře, maličkého Bubáčka, chlapce M...

Daniela Krolupperová: Na rozcestí ke štěstí / od štěstí

Dvojkniha pro mladší školní věk, která spojuje příběh s poučením. Knihu uvítají děti mladšího školního věku, rodiče, prarodiče, pedagogové. ...

Na rozcestí ke ctnostem, nebo k slabostem?

Nová (dvoj)kniha oblíbené autorky Daniely Krolupperové Na rozcestí ke štěstí/od štěstí učí děti mladšího školního věku, co jsou to lidské slabosti - a jak to dopadne, když se jim poddáme, anebo když jim naopak čelíme a přemůžeme je.

Na rozcestí ke ctnostem, nebo k neřestem

Nová (dvoj)kniha oblíbené autorky Daniely Krolupperové Na rozcestí ke štěstí/od štěstí učí děti mladšího školního věku, co jsou to neřesti - a jak to dopadne, když se jim poddáme, anebo když jim naopak čelíme a přemůžeme je.

Noc s Andersenem 2012. Úplná a konečná zpráva

12.May » Citarny.cz
Tak jako každým rokem i letos pohádková Noc s Andersenem ukončí měsíc březen, kdysi to byl Měsíc knihy, v nedávné minulosti Měsíc internetu a letos Měsíc čtenářů.

Sedmilhář Josífek, kniha pro první i druhé čtení aneb lhát se nemá

12.May » Citarny.cz
Knížky z edice Druhé čtení nakladatelství Albatros jsou určeny pro samostatné čtení dětí mladšího školního věku. Nabízí texty menšího objemu, psané snadno srozumitelným jazykem a vydatně doprovázené ilustracemi. Jedním z posledních titulů vydaných...

Já se nechtěl stěhovat! Zábavný i poučný příběh pro začínající čtenáře

12.May » Citarny.cz
Jak delší dobu pozorujeme, spisovatelka Daniela Krolupperová je čím dál populárnější. Píše poutavé a netradiční příběhy pro malé děti, které jsou čtivé a srozumitelné a navíc nenápadně formují jejich myšlení. Nejinak je to s příběhem o stěhování, ...

Ježeček pro malé čtenáře

11.May » Citarny.cz
Citarny.cz. Knihy, lidé, příběhy. Nejstarší český fungující portál. Od roku 2001 propagujeme knihy, literaturu, knižní kulturu a vzdělávání.

Draka je lepší pozdravit aneb o slušném chování pro děti

11.May » Citarny.cz
Citarny.cz. Knihy, lidé, příběhy. Nejstarší český fungující portál. Od roku 2001 propagujeme knihy, literaturu, knižní kulturu a vzdělávání.

Vědí draci o legraci? Moderní pohádka Daniely Krolupperové pro děti, aby používaly zdravý selský rozum

11.May » Citarny.cz
Veselá moderní pohádka od známé české autorky o neohrožené princezně, která vidí svět kolem sebe, jaký je, a při rozhodování se neřídí strachem a předsudky, ale svým zdravým rozumem.

Tato informační stránka o Daniela Krolupperová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniela Krolupperová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes