15
new stories - click to show

Šimon Krupa

Related to

Konec deprese, začátek divadelní recese

A studio Rubín dělá pomyslnou tečku za kulturní krizí, uvede osmidílný filmový seriál Lockwood: Konečný krizový štáb. Živá premiéra se díky rozvolnění odehraje 29. května ve 20.30 hodin v letním kině Kasáren Karlín.

A studio Rubín dělá pomyslnou tečku za kulturní krizí. Uvede osmidílný ...

19.May » Divadlo.cz
Konec deprese, začátek nové divadelní recese. V tomto duchu se nese uvedení osmidílného filmového seriálu s názvem Lockwood: Konečný krizový štáb A studia Rubín

Julie Clark: Poslední let

13.April » Pražský patriot
Claire má dokonalý život. Je vdaná za potomka z prominentní rodiny, bydlí v nádherném domě, její dny ladně a bezchybně plynou a její budoucnost se zdá příznivá… Jenže ve skutečnosti nic není takové, jak to na první pohled vypadá.

Hodnocení uživatelů: Klaunovy názory (A studio Rubín) - 70 % [Studený Čumáček]

29.March » i-divadlo.cz
67% online derniéra Hans je klaun. Je down. Bez peněz. Bez ženy. Bez vtipu, který někde cestou poztrácel, pokud ho někdy vůbec měl. Smutný, polonahý, jak plyne čas, taky opilý a neustále se lituje. Šimon Krupa jako Hans - slušný výkon, škoda, že t...

Ožralý spadne oblečený do vany

28.March » Divadelní noviny
Nadále zcela vycházíme z předlohy Heinricha Bölla… A studio Rubín nabízí od zítřka do středy on-line derniéru inscenace Klaunovy názory, a to speciálně vytvořenou filmovou verzí.

Klaunovy názory ve filmové verzi

24.March » Pražský patriot
Pro derniéru dramatizace románu Heinricha Bölla Klaunovy názory zvolilo pražské A studio Rubín netradiční formu. Vytvořilo speciální filmovou verzi, jejíž prostor se z jeviště Rubínu přenesl do autentického bytu hlavního představitele „smutného“ k...

A studio Rubín zderniéruje inscenaci Klaunovy názory speciálně vytvořenou filmovou verzí

24.March » Divadlo.cz
Pro derniéru dramatizace románu Heinricha Bölla Klaunovy názory zvolilo pražské A studio Rubín netradiční formu. Vytvořilo speciální filmovou verzi, jejíž

Miroslav Horníček vypráví Trapas nebo Pavlína Filipovská o první opici. Poslechněte si výběr skečů

6.March » ČRo 2 - Praha
Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 13. března 2021.

Změna v repertoáru: Platonov (Divadlo Disk)

12.September » i-divadlo.cz
Premiéra inscenace, plánovaná na září 2020, byla odložena z důvodu onemocnění COVID v souboru katedry činoherního divadla.

Změna v repertoáru: 5 za 1 (Vršovické divadlo MANA)

12.September » i-divadlo.cz
Premiéra inscenace, plánovaná na září 2020, byla odložena z důvodu karantény jedné z účinkujících hereček.

Změna v repertoáru: Neperte se, prosím vás! (Divadlo Palace)

12.September » i-divadlo.cz
Oficiální premiéra inscenace, plánovaná na září 2020, byla odložena. Předpremiéry již proběhly a některá z chystaných uvedení zůstávají v platnosti.

Tato informační stránka o Šimon Krupa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šimon Krupa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes