15
new stories - click to show

Robin Krutil

Related to

VIDEO: Řidič nebezpečně předjížděl na sněhu, ostatní se mu zdáli moc pomalí

1.December » iDNES.cz
Zatímco většina řidičů se po nedělní sněhové nadílce snažila na silnicích chovat opatrně, šestatřicetiletý šofér na jižní Moravě na žádná rizika nehleděl. Několik aut předjížděl dokonce v úseku, kde je to zakázáno. Jeho počínání ovšem nahráli poli...

Adventní trh v Brně funguje dál, přesunul se do virtuální podoby

29.November » iRegiony Impuls
Zákazník za zvuku koled obchází vánoční stánky a vybírá si z široké nabídky pochutin, hraček, keramiky či výrobků ze dřeva. Že to za aktuálních opatření proti šíření covidu není možné? V Brně ano. Zdejší adventní trh totiž funguje ve virtuální pod...

Autobusy kradl už v pubertě, vášeň pro řízení jej opět přivedla do vězení

29.November » iRegiony Impuls
Podivný koníček přivedl už podruhé do vězení dvaadvacetiletého Miloslava Dvořáka. Přestože nemá řidičský průkaz, už od jinošského věku vyhledává odstavené autobusy a vyráží s nimi na výlety. Letos v létě mu však jeden z nich nevyšel, při nehodě na...

Po D1 pobíhal téměř nahý zdrogovaný muž, policisty považoval za démony

29.November » iDNES.cz
Na několik desítek minut museli v neděli večer policisté zastavit provoz na D1 na Brněnsku kvůli mladíkovi, který po dálnici pobíhal téměř bez oblečení. Ukázalo se, že je pod vlivem alkoholu i drog, což mu dodalo mimořádnou sílu.

Co dělat, má vědět vláda, tepal hejtman Grolich Babiše. Brno přeloží nemocné

24.November » iRegiony Impuls
Jihomoravský kraj žádá o pomoc v nemocnicích armádu. Čtyři brněnské pacienty na ventilátoru a 15 na běžném lůžku převeze do Prahy. Oznámil to krajský koordinátor covidové péče Vladimír Šrámek po schůzce s hejtmanem a hygieniky. Hejtman Jan Grolich...

Poctiví manželé vrátili 100 tisíc korun, které našli v odložené kabelce

24.November » iDNES.cz
O vysokou částku si mohli přilepšit manželé na Hodonínsku, kteří nalezli odloženou kabelku plnou peněz. Zvítězila u nich však poctivost a hotovost ve výši 100 tisíc korun odevzdali policistům, kteří ji předali majitelům.

Jihomoravští záchranáři jsou na pokraji sil, tři z nich napadl pacient

24.November » iRegiony Impuls
Záchranáři na jihu Moravy čelí kvůli sílící epidemii covidu extrémní zátěži. Situaci jim navíc komplikují lidé, kteří si sami způsobují problémy požitím drog nebo alkoholu. Jeden z takových pacientů v sobotu tři záchranáře napadl a dva z nich zranil.

Sokol versus sokol. Herec před festivalem Life! zápolil se svým dvojníkem

22.November » iRegiony Impuls
Ve sportu, tanci a počítačových hrách se utkal herec a moderátor Ondřej Sokol se svým druhým já v podobě cvičence Sokola. Humorný klip je upoutávkou na brněnský Festival Life!, který se uskuteční na konci tohoto týdne i navzdory covidu.

Kočka sklouzla rourou pod zem, hasiči kvůli ní rozebrali potrubí i dlažbu

22.November » iDNES.cz
Na několik hodin se protáhla operace na záchranu kočky na Brněnsku. Ta se propadla dešťovým svodem pod zem a i když jí hasiči uvolnili cestu, k návratu na povrch se neměla. Hasiči se proto na místo museli vrátit a zvíře vyprostit.

Pytlák zastřelil jeleny, daňka a laň, za jeho odhalení je vypsaná odměna

22.November » iRegiony Impuls
Odměnu 200 tisíc korun vypsal státní podnik Lesy ČR za informace vedoucí k odhalení pytláka, který v říjnu zabíjel v oboře na Břeclavsku. Dva jeleny, daňka a laň zřejmě neskolil kvůli masu ani trofejím, protože mrtvá zvířata nechal ležet na místě.

VIDEO: Zloděj přepral prodavačky i zákazníka, muži navíc sebral mobil

16.November » iDNES.cz
O svůj mobil přišel muž, který se v září snažil pomoci prodavačkám se zadržením zloděje v brněnské prodejně. Lapka se totiž ze sevření vymanil a přístroj ležící na zemi hbitě ukořistil. Policisté teď zveřejnili video z incidentu ve snaze nenechavc...

Mladá žena se nevěnovala řízení, auto převrátila přes zábradlí do potoka

16.November » iDNES.cz
Na střeše v korytě potoka skončilo na Vyškovsku auto, jehož řidička se nevěnovala řízení. Mladá žena utrpěla středně těžké zranění.

Tato informační stránka o Robin Krutil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robin Krutil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes