15
new stories - click to show

Robin Krutil

Related to

Tajné hráčské doupě odhalili celníci, zvenčí vypadalo jako zavřený podnik

2.December » iDNES.cz
Navenek podoba zkrachovalé provozovny, žádné označení, na dveřích místo kliky koule. Uvnitř dvě potemnělé místnosti, z nichž jedna fungovala jako nálevna. Tak celníci popisují nelegální hernu s automaty, kterou objevili v Brně.

Řidič kamionu svítil do aut v protisměru laserem, vadily mu zapnuté mlhovky

2.December » iDNES.cz
Na nepříjemné oslnění laserem si v pondělí stěžovalo několik řidičů na Znojemsku. Policisté zjistili, že na svědomí jej má šofér kamionu, který tím chtěl upozornit ostatní na to, že podle něj nevhodně používali mlhová světla.

Muž zůstal viset na plotě hlavou dolů, strážníci mu uřízli nohavici

2.December » iDNES.cz
V nezáviděníhodné pozici se ocitl muž, který chtěl kamarádce předvést své hudební umění. Při cestě k veřejnému klavíru v Brně se zachytil kalhotami o plot tak nešťastně, že zůstal viset hlavou dolů s odhaleným pozadím. Z pasti mu pomohli až strážn...

Správci brněnských sportovišť pomohou na hřbitově, je třeba kopat víc hrobů

30.November » iRegiony Impuls
Pandemie koronaviru zvýšila v Brně počet úmrtí a s ním i potřebu nových hrobů, zároveň také uzavřela pro veřejnost tamní sportoviště. Několik jejich správců se proto přesune vypomáhat právě na hřbitovy.

Muž se vyhýbal vězení. Prozradil se, když se ptal strážníků na cigarety

30.November » iDNES.cz
Touha po cigaretě prozradila hledaného muže v Brně. Čtyřicátník se vyhýbal nástupu do vězení a nakonec na sebe sám upozornil, když se během zákazu vycházení přišel zeptat strážníků, jakou má možnost cigarety koupit.

U Slavkova „bojoval“ jen zlomek vojáků, diváci je sledovali přes internet

30.November » iDNES.cz
I přes covidová opatření se na slavném bitevním poli u Slavkova znovu „válčilo“. Místo tradičních stovek vojáků ve francouzských, rakouských a ruských uniformách se však o víkendu střetly pouze desítky nadšenců.

Řidič na pervitinu půl hodiny ujížděl dvaceti hlídkám, vyhnul se zátarasům

25.November » iDNES.cz
Přes pět okresů unikal v noci policejním hlídkám řidič BMW na jižní Moravě, který se hbitým manévrem dokázal vyhnout i nastraženým zátarasům. Když byl přece jen donucen zastavit, našli policisté v jeho voze injekce a pervitin, na nějž měl šofér po...

Jih Moravy pokryla ledovka, jedna žena se zranila při pomoci druhé

25.November » iDNES.cz
Na jižní Moravě se ráno tvořila ledovka, která si vyžádala nejméně dvě desítky zranění. Některé cesty ve vyšších polohách byly nesjízdné. Podle meteorologů potrvá nebezpečí do čtvrtečního odpoledne.

Žena s pomocí partnera porodila v autě, její slova dojala operátorku záchranky

23.November » iDNES.cz
Za dramatických okolností se stali rodiči partneři z jižní Moravy, kteří nestihli dojet do porodnice. Jejich dcera tak přišla na svět v autě na parkovišti na Blanensku. Mamince pomáhal otec holčičky, který vzorně spolupracoval a řídil se pokyny op...

Opilý otec nezvládal řízení, za volantem jej tak vystřídal zdrogovaný syn

11.November » iRegiony Impuls
Velký problém s ovládáním svého auta měli v Brně otec se synem, kterým nepomohlo ani prostřídání na místě řidiče. Starší z nich byl totiž pod silným vlivem alkoholu, mladší zase drog.

Mladík s narušenou srážlivostí krve měl štěstí, v nemocnici potkal dárce

11.November » iDNES.cz
Ve správnou chvíli dorazil do znojemské nemocnice mladík, jehož trápilo podkožní krvácení v důsledku vzácné nemoci. Ve stejné době tam totiž shodou okolností byl i muž, který mu mohl darovat své krevní destičky. Mladého pacienta tak ušetřil nepříj...

Hrubián opouštěl partnerku po zlém, před hlídkou prchl do zavřené hospody

11.November » iDNES.cz
Policisté v Brně honili muže, který se původně dobýval do bytu své přítelkyně. Hlídce ujížděl v autě a když naboural, vnikl do zavřené hospody. Tam jej policisté zadrželi.

Tato informační stránka o Robin Krutil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robin Krutil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes