Milena Flodrová

Vztahuje se k

Zvenku nenápadný, uvnitř moderní. Při přestavbě kulturního domu vznikne i kino

3.listopadu » Břeclavský deník
Krumvíř – Sál pro třicet lidí, kuchyňka, krojárna, podkroví až pro deset turistů i knihovna sloužící jako kavárna. To vše je součástí architektonických plánů přestavby kulturního domu v obci Krumvíř.

Nové pohřebiště budilo náboženské vášně. Ústřední hřbitov slouží Brnu už 135 let

3.listopadu » Brněnský deník
Brno - Svíce na desítkách tisíc hrobů nyní září na brněnském Ústředním hřbitově. Přesně před 135 lety byl na něm hrob jediný. Odpočíval v něm desetiletý hluchoněmý hoch Jiří Šimek. „Jeho pohřeb třetího listopadu 1883 hřbitov otevřel,“ připomněla n...

Brněnské události z let 1968 a 1969 mapuje aplikace s unikátními snímky

24.srpna » iDNES.cz
Klíčové okamžiky, které zažilo Brno v letech 1968 a 1969, si teď lidé mohou připomenout díky nové mapové aplikaci. Její základ tvoří unikátní dobové fotografie z archivů městského muzea a Moravského zemského muzea. Část pochází i ze soukromých sbí...

Aplikace plná fotografií mapuje události z let 1968 a 1969 v Brně

24.srpna » iRegiony Impuls
Klíčové okamžiky let 1968 a 1969 v Brně si teď lidé mohou připomenout díky nové mapové aplikaci. Její základ tvoří unikátní dobové fotografie z archivů městského muzea a Moravského zemského muzea. Část pochází i ze soukromých sbírek.

Barvič a Novotný má už 135 let. Byl prvním českým knihkupectvím v Brně

12.července » Deník.cz
Brno - Knihkupectví Barvič a Novotný v České ulici vzniklo přesně před 135 lety. Byl to první český podnik tohoto druhu v Brně.

Milovala guláš a pivo. Nepoddajnou sestru před 75 lety popravili nacisté

30.března » iDNES.cz
Poprava Marie Restituty je „žádoucí především z odstrašujících důvodů“. Tak se před 75 lety vyjádřil na adresu devětačtyřicetileté řádové sestry pocházející z Husovic jeden z nejvýše postavených mužů nacistické říše Martin Bormann. Další články k ...

Milovala guláš a pivo. Nepoddajnou sestru před 75 lety popravili nacisté

30.března » iRegiony Impuls
Poprava Marie Restituty je „žádoucí především z odstrašujících důvodů“. Tak se před 75 lety vyjádřil na adresu devětačtyřicetileté řádové sestry pocházející z Husovic jeden z nejvýše postavených mužů nacistické říše Martin Bormann.

Brno se bouří, domy za fotbal nedáme: Lidé proti »handlu« s podnikatelem sepisují petici

30.ledna » Blesk.cz
Domy za fotbal ne! Dramatik a spisovatel Milan Uhde, historička Milena Flodrová nebo neurolog Ivan Rektor podepsali petici proti plánu magistrátu směnit pět historických domů v centru Brna i s nájemníky za asfaltové plochy podnikatele Libora Proch...

Známé osobnosti podepsaly petici proti směně domů za stadiony

29.ledna » Brněnský deník
Brno – Dramatik a spisovatel Milan Uhde, historička Milena Flodrová nebo neurolog Ivan Rektor podepsali petici proti směně historických domů v centru Brna.

Před 150 lety skončil chaos. Brněnské domy dostaly černé cedulky s čísly

24.května » iRegiony Impuls
Přesně před 150 lety začala být orientace v Brně o něco jednodušší. 24. května 1867 zde bylo zavedeno číslování domů podle ulic, které platí v podstatě dodnes.

Před 150 lety skončil chaos. Brněnské domy dostaly černé cedulky s čísly

24.května » iDNES.cz
Přesně před 150 lety začala být orientace v Brně o něco jednodušší. 24. května 1867 zde bylo zavedeno číslování domů podle ulic, které platí v podstatě dodnes. Další články k tématu: Brno má nejlepší značení v republice, říká žena, která dává jmén...

Nezapomenutelné Vánoce? S ořezávátkem jsem i spávala, vzpomíná Flodrová

21.prosince » Brněnský deník
Jižní Morava – Černého kosa, zlaté prasátko nebo i obyčejného psa si spojují se vzpomínkami na Vánoce zajímavé osobnosti z jižní Moravy. Sportovci, umělci, vědci i herci vyprávějí o svých nezapomenutelných Vánocích.

Tato informační stránka o Milena Flodrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milena Flodrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes