15
new stories - click to show

Lenka Rigo

Related to

Telefonující chodkyni na přechodu smetlo auto. Zvedla se a odešla po svých

6.November » Brněnská Drbna
Břeclavští strážníci se při pozorování záznamů z kamer městského bezpečnostního systému nestačili divit. Na videích spatřili hned dva případy osob, které na silnici hazardovaly s vlastním zdravím. Měli štěstí, pro tentokrát odešli po svých, koment...

Zfetovaná ničila byt, děti se motaly u silnice

31.July » Ahaonline.cz
Vyjeli řešit nahlášený sousedský spor, místo toho břeclavští strážníci krotili zfetovanou matku, která demolovala svůj byt.

Strážníci zachraňovali pacienta: Vyklubal se z něj opilec se třemi promile

9.June » Blesk.cz
K dezorientovanému muži, který potřebuje pomoc, byli přivoláni strážníci v Břeclavi. U obchodního domu jej skutečně našli. Stěžoval si na bolest na hrudi, údajně se probral z bezvědomí.

VIDEO: Mladíci testovali nový asfalt v Břeclavi. Na bruslích a v nákupním vozíku

Originální test dvou odborníků, z nichž jeden si k práci nazul kolečkové brusle, má za sebou nový povrch silnice v břeclavské ulici 17. listopadu. „Operátoři na kamerách většinou nic moc veselého nevidí. Ale i jim se občas zadaří, když místo chron...

Břeclav má opravenou páteřní silnici, lidé ji otestovali jízdou v nákupním vozíku

Velkou radost mají lidé v Břeclavi, kde se po necelém roce znovu otevřela páteřní silnice v centru města. Konkrétně šlo o úsek od kulturního domu a Komenského nábřeží v ulici 17. listopadu až ke kostelu sv. Václava. Rekonstrukci, na níž se podílel...

Kamery v Břeclavi zachytily muže, kteří močí, kde je napadne

24.November » Břeclavský deník
Břeclavští strážníci zveřejnili videa z městského kamerového systému Jsou na nich zachycení muži, kteří se nezdráhají vykonat potřebu téměř kdekoli.

VIDEO: Pytle s odpadem schovali mezi stromy uprostřed ulice v Břeclavi

30.October » Břeclavský deník
V ukládání odpadu mimo vyhrazená místa stále pokračují někteří obyvatelé Břeclavi. Zatímco jedna skupinka ponechala pytle s odpadem minulý pátek ve Valtické ulici, druhá udělala to samé hned následující den v ulici 17. listopadu.

Z nebe padal nábytek

22.August » Ahaonline.cz
Kdo v těchto dnech sleduje noční oblohu, může vidět padající hvězdy, perseidy, nebo krásu mléčné dráhy. V Břeclavi jsou ještě dál. Z nebe tam padal nábytek, dokonce za bílého dne!

Strážníci pomáhají. Lidem v Břeclavi rozdávají roušky

/FOTOGALERIE/ Lidé pomohli strážníkům a ti nyní pomáhají dál. Břeclavským městským policistům ještě na začátku týdne chyběly roušky. Teď je lidem sami rozdávají.

Lenka Rigo se stala tax managerem ve společnosti V4 Tax

17.January » Kurzy.cz
Lenka Rigo se pohybuje v daňové oblasti již od roku 2008. Věnovala se především poskytování daňových služeb zahraničním klientům a nadnárodním společnostem. Než přišla do společnosti V4 Tax, zastávala pozici daňového manažera ve společnosti SAMAK ...

Lenka Rigo se stala tax managerem ve společnosti V4 Tax

13.January » KarieraWeb.cz
Poradenská skupina V4 Group, sdružující advokáty, daňové poradce, auditory a účetní na území Visegrádské čtyřky, oznámila personální změnu. K prvnímu lednu 2020 posílila daňový tým skupiny Lenka Rigo.

Bezpečnější kruhový objezd místo obávané křižovatky? Nebude. Přednost má obchvat

13.September » Břeclavský deník
Břeclav – Kruhový objezd v místech obávané křižovatky na silnici I/55 z Břeclavi do Hodonína podle všeho nebude. Doporučením břeclavského dopravního inspektorátu se sice Ředitelství silnic a dálnic zabývalo, jeho výstavbu však považuje za technick...
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Lenka Rigo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Rigo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes