Lukáš Ivánek

Related to

NOVÝ ŽIVOT: Hody sú naše, znělo (nejen) Podlužím

30.September » Břeclavský deník
Velkému fotografickému ohlédnutí za letošní hodovou sezonou patří stěžejní téma nového vydání týdeníku Nový život. V trafikách a u předplatitelů bude ve čtvrtek 1. října jako součást Břeclavského deníku Rovnost.

Zábava v labyrintech. Kukuřičná bludiště sklidí až v říjnu

1.September » Blanenský deník
Orientovat se na mapě, spolupracovat, řešit hádanky i se něco přiučit. To slibuje netradiční rodinná zábava – kukuřičný labyrint. Ještě minimálně měsíc mají lidé na to, aby navštívili kukuřičná bludiště v Jihomoravském kraji.

Umělci budou tvořit v mikulovské dílně. Začíná výtvarné sympozium

Nová umělecká díla vzniknou během následujícího měsíce v Mikulově. V sobotu tam zahájí již 27. ročník Mikulovského výtvarného sympozia “dílna“ 2020.

Otevření hospod je klíčové, jsme v minusu, říká spolumajitel minipivovaru

Datum 25. května netrpělivě vyhlíží majitel břeclavského minipivovaru Frankies Štěpán Přikryl. Právě tehdy může znovu otevřít pivovarskou pivnici v centru města. „Máme i zahrádku, takže tu otevřeme ještě dříve,“ řekl.

Vždy jsem měl jasno, co mě baví. To byl jeden z mých motorů, říká hlas Mickeyho

25.March » Blanenský deník
Jeho nadšení dokáže okolí nabít. A i když ho práce na chvíli zcela vyčerpá, na otázku, zda by si dnes zvolil stejnou životní cestu, odpoví: „Žiji svůj sen, co myslíte?“ Dabér a dabingový režisér Michal Michálek pocházející z Hodonína coby mladík o...

Nutně hledali byt, naletěli podvodnici. Cena byla podezřele nízká, vědí už nyní

Rodina z Hodonína popsala případ, v němž je okradl domnělý vlastník bytu v Erbenově ulici. Podvodník kvůli vymámení peněz zneužil značku Airbnb. Poškození se připojí k hromadné žalobě.

Natáčení Příliš osobní známosti byl zážitek, říká herečka Petra Hřebíčková

13.February » Kultura Deník.cz
Ten dotaz není falešnou zdvořilostí jako spíše zvědavostí. Herečka Petra Hřebíčková, kterou nyní diváci v kinech sledují coby Natálii ve filmu Příliš osobní známost, na otázku, jak se jí daří s plánovaným půlročním oddychem, odpovídá se spokojenos...

Smrad i nebezpečí, kritizují nádraží. Posílené hlídky opouští dohled nad parky

29.November » Blanenský deník
Hodonín - V Hodoníně zesílily stížnosti na bezpečnost u vlakového nádraží. Jedním z impulsů se stalo napadení mladé ženy. Strážníci se nyní místu věnují téměř nepřetržitě. Stáhnout se však museli z jiných části města.

Vašíčkovou střídá v čele Pirátů Slovácka Vlasák

27.August » Břeclavský deník
Slovácko – Piráti na Břeclavsku a Hodonínsku mají nového předsedu. Tím je břeclavský městský radní za Mladé a neklidné Petr Vlasák.

Tato informační stránka o Lukáš Ivánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Ivánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes