15
new stories - click to show

Josef Hložek

Related to

Na zřícenině hradu Vlčtejna objevíte pozůstatky středověkého záchodu i lavice na slunění

3.November » ČRo Olomouc
Krásný výlet si můžete udělat na zříceninu hradu Vlčtejna a do jeho okolí. Vlčtejn se nachází ve stejnojmenné obci na jižním Plzeňsku, mezi Želčany a Chocenickou Lhotou. Areál bývalého hradu je možné si volně projít a pokochat se tak tím, co se z ...

Další etapa rekonstrukce plynovodu na Lochotíně omezí řidiče i chodce

22.June » QAP.cz
V pondělí 22. června startují stavební práce v oblasti Zavadilky, které potrvají až do podzimu. Které ulice obsadí stavbaři?

Archeologové zvou na komentované prohlídky zajímavých míst

22.June » QAP.cz
Archeologové ze Západočeské univerzity v Plzni se v létě stanou průvodci. V rámci celorepublikového projektu Archeologické léto připravili sérii komentovaných prohlídek. Kam nás zavedou na Plzeňsku?

Archeologové univerzity v Plzni se v létě stanou průvodci

20.June » Plzeň.cz
Archeologové Fakulty filozofické Západočeské univerzity v Plzni se v červenci a srpnu stanou průvodci. Katedra archeologie se totiž připojila k celorepublikovému projektu Archeologické léto, což je série komentovaných prohlídek vybraných lokalit. ...

OBRAZEM: Výzkum naznačil, jak vypadala věž hradu Pořešín

Studenti se dva dny činili na hradě Pořešín. V rámci archeologického výzkumu poodhalili další část v areálu hradu.

Na tvrzi Tichá začaly práce, brzy se výrazně promění

U středověké tvrze Tichá v blízkosti česko-rakouské hranice zavládl stavební ruch. Spolek Hrady na Malši zde zahájil konzervační práce archeology odhaleného kamenného zdiva. Tvrz totiž netvořila pouze do dnešních dob zachovalá hranatá věž.
Pavel Vařeka - Archeolog

Tato informační stránka o Josef Hložek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Hložek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes