Hana Potměšilová

Related to

Čističku odpadních vod napřed vylepší, pak rozšíří

Hustopeče – Modernizace se dočká hustopečská čistírna odpadních vod. „Zástupci VaKu se na nás obrátili s tím, že čistička brzy přestane z kapacitních důvodů dostačovat potřebám rostoucího města,“ uvedla starostka města Hana Potměšilová.

V Hustopečích zmodernizují čistírnu odpadních vod

18.April » Vodarenstvi.cz
Společnost Vodovody a kanalizace Břeclav vypracovala studii, která ukázala, že čistírna sice vykazuje nadstandardní výsledky, ale do několika let dosáhne hranice své kapacity. Už letos proto dojde k rekonstrukci a maximálnímu navýšení kapacity. „S...

Hana Potměšilová: Nelikvidujte úřad ombudsmana, chrání občany Česka!

My, níže uvedení signatáři prohlášení k volbě zástupce veřejné ochránkyně práv, apelujeme na poslance Parlamentu České republiky, aby v hlasování nepodpořili kandidáta Zdeňka Koudelku.

Krytý bazén v Hustopečích má ušetřit díky novému projektu

28.January » Břeclavský deník
Hustopeče – Výměny nevyhovujících technologií k vytápění se brzy dočká kotelna hustopečského krytého bazénu. Město odhaduje počáteční investici na čtyři a půl milionu.

Idylické bydlení v golfové jamce u lesa? Žití narušují soudy o dluhy

16.January » Znojemský deník
Jižní Morava - Domy ve tvaru golfových jamek, lesy a golfový areál na dohled. Idylku však narušuje soudní spor. Stavební firma, která pro developera v Kořenci na Blanensku stavěla část z deseti domů, ho dala k soudu.

Bílovice plánují obří sportovní areál, Hustopeče vrátily 20 milionů na opravy

12.January » Břeclavský deník
Hustopeče, Velké Bílovice - Na Břeclavsku vzniknou nová sportoviště. V nejbližších letech je zbudují ve Velkých Bílovicích, velké plány mají i v Hustopečích.

V Česku se polovina lidí s duševním onemocněním neléčí, bojí se i vedlejších účinků

26.December » Aktuálně.cz
Inovativní metody v léčbě by měly lidem trpícím psychickými poruchami pomoci s návratem do práce a běžného života.

Tato informační stránka o Hana Potměšilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Potměšilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes