Michal Šupálek

Vztahuje se k

Při úklidové štafetě zasadí keře

12.října » Benešovský deník
Netvořice - Úklidovou štafetu připravili dobrovolníci v Netvořicích na sobotu 14. října od 9 hodin. Akce bude zahájená na netvořickém fotbalovém hřišti.

Lednicko-valtický areál se dostal mezi turistické poklady

30.června » Břeclavský deník
Lednice – Další prestižní ocenění získal Lednicko-valtický areál. Ocitl se na seznamu elitní skupiny patnácti nejzajímavějších, málo známých a cenově dostupných míst Evropy Skryté poklady. Hodnocení měli na starost odborníci na cestovní ruch a blo...

S povodněmi kolem Sázavy pomohou odborné studie

6.června » Benešovský deník
Sázava – Výraznou pozornost věnuje Středočeský kraj povodí řeky Sázavy, aby se předešlo ničivým povodním.

Domácí porod láká stále více matek. I přes zdravotní rizika

3.března » Plzeňský deník
Plzeňský kraj – Některé matky mají z nemocnic traumatické zážitky. Odborníci však upozorňují na hrozící zdravotní rizika.

Na nádraží letos zastaví Legiovlak

28.února » Orlický deník
Orlickoústecko, Svitavsko – Legiovlak, který křižuje republiku od roku 2015, letos dorazí i na Orlickoústecko a Svitavsko.

Invaze cikád. Břeclavskem se rozléhá cvrkání jako u moře

5.srpna » Agris
Ty cikády řvou jako krávy! Hláška Heleny Růžičkové z komedie Slunce, seno, erotika přesně vystihuje současnou situaci v Břeclavi a blízkém okolí. Se setměním totiž za teplých letních nocí začínají na mnoha místech doslova cvrkající hmyzí koncerty.

Návštěvnost už překonala celý loňský rok. Valtický zámek láká jako nikdy dřív

8.července » Břeclavský deník
Valtice, Lednice – Korunovační klenoty, barokní divadlo, výstava loutek i řada kulturních programů. Lákadel do valtického zámku notně přibylo. A spolu s nimi i návštěvníků. Do zámku ve Valticích si jen do konce června našlo cestu více lidí než za ...

Srážku dvou aut u Vrbčan nepřežil jeden řidič

2.června » Kolínský deník
Vrbčany – Vážná dopravní nehoda s tragickým koncem se přihodila na silnici I/12 poblíž obce Vrbčany. Srážku osobních automobilů nepřežil jeden z řidičů.
Jiří Petrů - politik za ČSSD

Tato informační stránka o Michal Šupálek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Šupálek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes