15
new stories - click to show

Ivan Budín

Related to

Slušný plat a bonusy. Znojmo hledá strážníky

6.October » Znojemský deník
Lepší nástupní plat než u státní policie, náborový příspěvek padesát tisíc korun, vstup zdarma na sportoviště a po odsloužení zkušební doby a jednoho roku možnost získat městský byt. Tak láká do řad Městské policie Znojmo vedení královského města ...

Znojmo: Začátkem školního roku se vrátí strážníci i senioři na přechody pro chodce

Od 1. září se o bezpečnost školáků na přechodech pro chodce u základních škol opět postarají strážníci Městské policie Znojmo a také senioři v rámci projektu Senioři u přechodů, který radnice odstartovala loni.

Opilci na chodníku i pod schody. Ve Znojmě jich v létě přibylo

Opilý muž ležící mezi zaparkovanými auty, spící opilec ležící na chodníku v Rudoleckého ulici, opilý muž, který upadl na parkovišti u Kauflandu, dva opilí příbuzní, z nichž jeden se sesul na schodech při cestě z hospody. Takovými případy se o posl...

Chvalovice marně bojují s prostitucí. Zlepší kamerový systém i zvýší ostrahu

24.February » Znojemský deník
Jako boj s větrnými mlýny hodnotí vedení Chvalovic letité problémy s prostitucí. Ženy, které nabízejí své služby zákazníkům, se v posledních dnech přesunuly z blízké čerpací stanice a od silnice mezi Znojmem a Chvalovicemi přímo na okraj vesnice.

Další kamera? Teď bude v Přímětické ulici

1.November » Znojemský deník
Znojmo – Nová kamera městského dohlížecího systému přibude ve Znojmě na křižovatce ulic Legionářská a Přímětická.

Děti na přechodech pohlídají důchodci. Poprvé v kraji

17.October » Břeclavský deník
Znojmo - S novinkou přichází znojemská radnice. Děti cestou do školy pohlídají u přechodů pro chodce důchodci. Na jihu Moravy vůbec poprvé.

Děti na znojemských přechodech pohlídají důchodci. Poprvé v kraji

17.October » Znojemský deník
Znojmo - S novinkou přichází znojemská radnice. Děti cestou do školy pohlídají u přechodů pro chodce důchodci. Na jihu Moravy vůbec poprvé.

Potvrzeno. Břeclav spustí úsekový radar

Břeclav – Břeclavští zprovozní úsekový radar na silnici I/55 pod dálničním mostem. Reagují tak na vážné dopravní nehody a přehršel přestupků v souvislosti s překročením nejvyšší povolené rychlosti

Špína, žebrání, rvačky. Opilí bezdomovci v zimě obtěžují prodavačky i cestující

26.January » Znojemský deník
Jižní Morava - Lidé bez přístřeší se přes zimu ohřívají v čekárnách některých jihomoravských nádraží. Bývají opilí a agresivní. Děsí cestující i zaměstnance. Zatímco v Břeclavi problém vyřešili, Znojemští stále hledají možnosti.

Znojemští strážníci už označili 310 bicyklů. Kvůli bezpečnosti

24.January » Znojemský deník
Znojmo – Pokračovat ve forenzním značení jízdních kol a invalidních vozíků plánují i v letošním roce znojemští strážníci. „Dosud jsme označili 310 jízdních kol a invalidních vozíků. Celková hodnota označených předmětů je přes sedm milionů korun,“ ...
Zuzana Přikrylová - Publicistka

Tato informační stránka o Ivan Budín zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Budín" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes