Ivan Budín

Related to

Děti na přechodech pohlídají důchodci. Poprvé v kraji

17.October » Břeclavský deník
Znojmo - S novinkou přichází znojemská radnice. Děti cestou do školy pohlídají u přechodů pro chodce důchodci. Na jihu Moravy vůbec poprvé.

Děti na znojemských přechodech pohlídají důchodci. Poprvé v kraji

17.October » Znojemský deník
Znojmo - S novinkou přichází znojemská radnice. Děti cestou do školy pohlídají u přechodů pro chodce důchodci. Na jihu Moravy vůbec poprvé.

Potvrzeno. Břeclav spustí úsekový radar

Břeclav – Břeclavští zprovozní úsekový radar na silnici I/55 pod dálničním mostem. Reagují tak na vážné dopravní nehody a přehršel přestupků v souvislosti s překročením nejvyšší povolené rychlosti

Špína, žebrání, rvačky. Opilí bezdomovci v zimě obtěžují prodavačky i cestující

26.January » Znojemský deník
Jižní Morava - Lidé bez přístřeší se přes zimu ohřívají v čekárnách některých jihomoravských nádraží. Bývají opilí a agresivní. Děsí cestující i zaměstnance. Zatímco v Břeclavi problém vyřešili, Znojemští stále hledají možnosti.

Znojemští strážníci už označili 310 bicyklů. Kvůli bezpečnosti

24.January » Znojemský deník
Znojmo – Pokračovat ve forenzním značení jízdních kol a invalidních vozíků plánují i v letošním roce znojemští strážníci. „Dosud jsme označili 310 jízdních kol a invalidních vozíků. Celková hodnota označených předmětů je přes sedm milionů korun,“ ...
Zuzana Přikrylová - Publicistka

Tato informační stránka o Ivan Budín zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Budín" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes