15
new stories - click to show

Zdeněk Wetter

Related to

Autobusový terminál v Kunštátu: zatím zůstává na papíře. Škoda, míní lidé

15.January » Blanenský deník
Autobusové zastávky rozházené na několika místech. Nepřehledné. Problém, zejména pro turisty nebo přespolní cestující. Ti často nevědí, ze které zastávky jim v Kunštátu odjíždí autobus. Na tento problém poukázalo ve třítisícovém městě proslaveném ...

V Kunštátu schválili alkoholovou vyhlášku. Pokuty v Blansku nezabírají

18.December » Blanenský deník
Hluk v nočních hodinách a na chodnících rozbité lahve. Posedávají opilci na lavičkách. Na kunštátské radnici řešili v minulosti opakovaně stížností na výtržníky, kteří se pohybovali především na náměstí Krále Jiřího v centru města.

Nové schodiště i místo pro zvukaře. Kunštátští upraví kulturní dům

9.December » Blanenský deník
Dělníci se pustili do úprav kunštátského kulturního domu. Mají stát kolem tří milionů korun, zhruba dvě třetiny nákladů pokryje dotace.

Špatné parkování, odpadky, vandalové. V Kunštátě chtějí městskou policii

8.December » Blanenský deník
Obecní pořádek a dodržování vyhlášek. Řešení těchto problémů by měl v popisu práce nový městský strážník, kterého se snaží najít kunštátská radnice.

FOTO: Kunštátští hasiči mají novou zbrojnici. Za osmnáct milionů

6.December » Blanenský deník
Dobrovolní hasiči v Kunštátu mají nové zázemí. Zbrojnice v Palackého ulici má po kolaudaci. Dosud tamní dobrovolníci využívali prostory v budově profesionálních hasičů v Sokolské ulici.

V Kunštátu zlepšují město. Na opravy si museli půjčit

9.August » Blanenský deník
Až šest let čekali zastupitelé Kunštátu na dotace pro zlepšení života ve městě. Ačkoliv většinu příspěvků získali, musí projekty sami předem zčásti zaplatit. Na to kvůli zadlužení státu nemají. Proto si berou úvěr.

Koronavirový lynč: To je na přes držku, nadávají lidem v diskuzích na sítích

18.March » Znojemský deník
/ANKETA/ Jak v kraji přibývají další případy nákazy koronavirem, sílí obavy lidí o jejich zdraví. Po úřadech chtějí znát přesná místa nákazy. A také jména nakažených. Ty však úřady nezveřejňují. Velmi napjatá atmosféra kvůli tomu vládne na sociáln...

Na Blanensku vzniká množství nových bytů. Pro developery je lokalita atraktivní

22.November » Deník.cz
Stále ještě nízké úrokové sazby u hypoték, prakticky nulová nezaměstnanost a levnější nájmy oproti nedalekému Brnu. Byty na Blanensku jsou pro developery čím dál atraktivnější. Cestování za prací přímo do Blanska je navíc pro řadu lidí z regionu v...

Na Blanensku vzniká množství nových bytů. Pro developery je lokalita atraktivní

22.November » Blanenský deník
Blanensko – Stále ještě nízké úrokové sazby u hypoték, prakticky nulová nezaměstnanost a levnější nájmy oproti nedalekému Brnu. Byty na Blanensku jsou pro developery čím dál atraktivnější. Cestování za prací přímo do Blanska je navíc pro řadu lidí...

Autobusový terminál v Kunštátu: rozhodnou dotace

4.September » Blanenský deník
Kunštát, Blansko – Zvýšení bezpečnosti na nejrušnější silnici ve městě. A lepší zázemí pro lidi, kteří cestují autobusy. To vše si slibují Kunštátští od autobusového terminálu, který chtějí vybudovat na ploše vedle kostela na náměstí Klementa Boch...

Spolky v Rudce neměly na provoz. Hospodu se sálem převezme město

28.August » Blanenský deník
Kunštát – Novým majitelem objektu v Rudce, kde se nachází hospoda a sál pro společenské a kulturní akce, se stane město Kunštát. Místní spolky už nemají peníze na provoz a správu. Podle smlouvy město budovu převezme za symbolickou jednu korunu.

Konec letitého sporu o pozemky. Kunštát je převede církvi, ta stáhne žalobu

15.August » Blanenský deník
Kunštát – Deset zastupitelů ze čtrnácti přítomných zvedlo ruku pro. Tak dopadlo v úterý večer hlasování kunštátského zastupitelstva, které schvalovalo uzavření dohody o narovnání s Kongregací sester Těšitelek Božského Srdce Ježíšova z Rajhradu.

Tato informační stránka o Zdeněk Wetter zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Wetter" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes