15
new stories - click to show

David Oplatek

Related to

Brněnské centrum nabízí lidem online psychologickou podporu

25.October » Seznam Zprávy
V období pandemie vzrůstá potřeba psychologické podpory, zároveň jsou ale podobné služby hůře dostupné. Na poptávku reagovalo brněnské komunitní a poradenské Centrum Platan nabídkou bezplatných psychologických konzultací.

David Oplatek: Novináři z iDnes.cz si články o Romech cucají z prstu. Je jejich cílem budit nenávist?

19.September » Romea.cz
19.9.2020 14:00 - V sobotu 19. září vyšel v internetovém deníku iDnes.cz článek o tom, že okolí brněnského Cejlu je „no-go zóna“. Takto se obvykle označují místa, kam se bojí chodit nejen běžní obyvatelé, ale nezasahují zde ani policie a další slo...

Káznice v Brně inspiruje výtvarníky a sochaře

27.August » Týden.cz
Atmosféra bývalé věznice na Cejlu v Brně, kde pykali umělci za Rakouska-Uherska i v komunistické totalitě, inspiruje současné výtvarníky a sochaře. Prvního ročníku sympozia Uvězněná svoboda se zúčastní Vendula Chalánková, Pavel Opočenský, Tereza H...

TZ: Umělce v káznici inspiruje svoboda

27.August » Artalk.cz
Umělci se zavírají do káznice a vězení se otevírá lidem / Brno / 26. 8. 2020 Umělce tam věznili za císaře pána i za komunistů. Teď sem přicházejí dobrovolně. V bývalé brněnské káznici na Bratislavské ulici se setkají na mezi-žánrovém výtvarném sym...

Ghettofest kvůli koronaviru zrušili, až tento víkend se "brněnský Bronx" roztančil

28.June » Blesk.cz
Ghettofest se letos konal už poosmé. Nabídl během dvou dnů pestrý program odehrávající se na různých místech "zakázané oblasti", včetně ulice Bratislavské, parku Hvězdička, prostoru bývalé káznice nebo v Muzeu romské kultury.

Každé město má svůj Bronx. Povídková kniha Krvavý Bronx oživuje brněnské předměstí konce 19. století

28.May » ČRo
Historik a autor jedné z povídek, Michal Konečný, a vedoucí komunitního centra Všechny barvy Bronxu, David Oplatek, představují literární i žitou krajinu Bronxu.

Policie odložila případ obviněného „krále tantry“

31.October » Novinky.cz
Policie v polovině října po téměř ročním prověřování odložila případ jednoho z nejznámějších českých učitelů tantry Richarda Vojíka, který původně čelil obvinění ze znásilnění a sexuálního nátlaku.

Znásilnění oznámí oběti spíš, když pachatele neznají

4.April » Lidovky.cz
Školní uniforma, dětské letní tričko nebo elegantní šaty. Exponáty, jež tvořily výstavu v bruselském Molenbeeku měly společné pojítko - byly to svršky, jež oblékali oběti ve chvíli, kdy byly znásilněny. Šlo o vyvrácení mýtu, že oběti musí být oble...

Zakázky na radnici, kterou prohledala policie. Všem se to nezdálo, ale nikdo neměl důkazy

10.March » Seznam Zprávy
Seznam popisuje, jak mohl bývalý místostarosta Brna-středu Jiří Švachula (ANO) ovlivnit zakázky za desítky milionů korun. O jeho podivných praktikách mluví brněnští politici.

Tato informační stránka o David Oplatek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Oplatek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes