Lukáš Kverka

Vztahuje se k

Jižní spojka protne oázu klidu a zeleně

16.července » Hradecký deník
Hradec Králové - Roky vyhlížená čtyřproudová silnice by měla ulevit dopravě v krajském městě. Zahrádkáře, rekreanty a cyklisty však asi nepotěší.

Dokonalá pomsta? Ochotská se stýká s mužem, od nějž odešla přítelkyně za Lukášem Rosolem

14.února » ★ STARonline.cz
Michaela Ochotská i přes nepovedený konec roku vstoupila do toho nového s úsměvem a touhou po dokonalé postavě. Michaela cvičí pod vedením fitness trenéra.

Pomsta se vší parádou: Ochotská se stýká s mužem, od nějž odešla přítelkyně za Lukášem Rosolem

13.února » Super.cz
Tohle nebude jen náhoda, ale cílená provokace! Michaela Ochotská (32) si na sociální síť dala fotku s Lukášem Kverkou. Tohle jméno samozřejmě nikomu nic říkat nebude, ale ještě donedávna chodil s Anetou Znamenáčkovou , která po boku tenisty Lukáše...

Lukáši, tohle je dokonalá pomsta! Ochotská v rukou muže, jehož přítelkyni mu sebral Rosol!

13.února » Expres.cz
Další články k tématu: Exkluzivní snímky: Ženatý Rosol brázdil s mladou milenkou večerní Prahou Lukáš Rosol o rozchodu s Ochotskou: „Já to chci spravit a Míša volá právníky“ Lukáš Rosol přistižen na nákupech v Pařížské. Komu pořizoval luxusní šper...

Šokující odhalení ve vztahu Rosola a Ochotské: Další milenka

30.ledna » Týden.cz
V současné době nejsledovanější pár českého showbyznysu nepřestává překvapovat. Časopis SEDMIČKA totiž zjistil, že fitness trenérka nebyla první milenkou tenisty Lukáše Rosola. Ten Michaele Ochotské zahýbal i dříve a ona to věděla!

ROZCHOD ROSOLA S OCHOTSKOU: Na scéně je další žena. Potěší Lukášovu milenku Znamenáčkovou?

13.ledna » eXtra.cz
Aneta Znamenáčková vesele randí s tenistou Rosolem, který odkopl svou manželku Míšu Ochotskou. A užívá si také expřítel Znamenáčkové a má k tomu velký důvod.

Rosole, víme, co je tvoje nová holka zač! Tahle kráska je ještě ambicióznější než Ochotská!

9.ledna » eXtra.cz
Kdo je nová milenka nevěrníka Lukáše Rosola? Redakce eXtra.cz našla bývalého partnera fitness trenérky Anety Znamenáčkové a získala informace, které si tenista Rosol jistě rád přečte.

Mám rád výzvy a překonávání svých možností

3.března » Ronnie's World
Co obnáší příprava na soutěž ve physique mužů? Přečtěte si, jaké zkušenosti má Lukáš Kverka, osobní trenér z Aquapalace fitness Praha.
Michaela Ochotská - Česká moderátorka
Lukáš Rosol - Český tenista
Tenis - Míčová hra, tzv. bílý sport
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Lukáš Kverka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Kverka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes