Stanislav Kysela

Vztahuje se k

Láká bydlení v domku u Budějovic

Českobudějovicko – Na pět desítek nových domů by mělo do budoucna vyrůst v Hlincové Hoře. Starosta obce Karel Fousek sdělil, že díky zasíťování pozemků vzniklo ve zdejší lokalitě Kodetka dalších padesát čtyři stavebních parcel.Už v předchozích eta...

Lidé v Lipí se dohadují, zda v jejich obci bude pracovat Jiří Kajínek

Lipí – Pro místní to bylo téma dne. V Lipí na Českobudějovicku si v úterý lidé povídali, že Jiří Kajínek, jemuž prezident Miloš Zeman udělil milost, by mohl přijet za prací do jejich obce.

Stifterův obelisk čeká v létě velká sláva

Českokrumlovsko - V srpnu uplyne 140 let od odhalení památníku Adalberta Stiftera, který se vypíná k nebi nad skalní stěnou Plešného jezera.

V Kaplici dosáhl výsledek Tříkrálové sbírky rekordu

Českokrumlovsko - Tříkrálová sbírka v regionu skončila. Navzdory mrazům například králové na Kaplicku vybrali víc peněz než loni.

Tříkrálová sbírka dosáhla v Kaplici rekordu

Kaplicko - Tříkrálová sbírka v regionu skončila. Navzdory mrazům například králové na Kaplicku vybrali víc peněz než loni.

Dubné přistaví školu pro další obce

Dubné - Na jedné straně radost, na druhé obavy pociťuje starostka Božena Kudláčková. Obec se chystá na přístavbu základní školy, kterou nyní navštěvuje 329 žáků. Do naplnění kapacity chybí jedno volné místo.

Tato informační stránka o Stanislav Kysela zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Kysela" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes