15
new stories - click to show

Sidi Larbi

Related to

Týden s tancem

22.June » Opera PLUS
Herecká asociace zveřejnila novinky ohledně nadcházejícího ročníku Cen Thálie, soubor Ufftenživot připravuje novou premiéru, Losers Cirk Company vytvořili akrobatickou rozhlasovou hru, do Azylu78 zavítá berlínská skupina Analog a slovenská primabale…

Khan/Nogal/Cherkaoui/Ekman – IT Dansa aneb Síla mladého talentu

6.February » Taneční aktuality
Ačkoliv evropský kontinent obchází již třetí vlna koronavirové pandemie, ve španělské metropoli Madridu se rozhodli pro jiný přístup.

Pletená zima. Pojďte a zachumlejte se.

12.January » Jo magazín
Připadá vám zima studená, zachmuřená a nevlídná? Letošní trendy vás rozhodně zahřejí. Na třpytivém sněhu lesknoucím se na sluníčku vyniknou [...] Více ... Zdroj

Jatka78 obnoví sezonu 27. května kabaretem POT a LESK v režii Rosti Nováka a Víta Neznala. Program divadla se následně přesune

Belgicko-marocký umělec Sidi Larbi Cherkaoui, jeden z nejproslulejších umělců na poli současného tance poslední doby, rád spolupracuje s tanečními soubory po celém světě.

Stoic – Rapsodie v šedé

Belgicko-marocký umělec Sidi Larbi Cherkaoui, jeden z nejproslulejších umělců na poli současného tance poslední doby, rád spolupracuje s tanečními soubory po celém světě.

Operní panorama Heleny Havlíkové (231)

11.June » Opera PLUS
Šelma sedlák na Medarda. - Alcestina (mnichovská) volba. - Inspirace na dny příští. The post Operní panorama Heleny Havlíkové (231) appeared first on OperaPlus .

Královský balet v Londýně ukáľe současnou podobu baletu

14.May » Divadlo.cz
Dvě nedávno vytvořená díla a jedno ve světové premiéře odhalí, jak vypadá současná podoba baletu. Přímý přenos z premiéry Trojprogramu: Wheeldon / Sidi Larbi /

Přímý přenos baletního představení v kině SVČ

10.May » Rýmařov
Rýmařovské kino ve Středisku volného času představí ve čtvrtek 16. května 2019 od 20:15 v přímém přenosu z Royal Opera House v Londýně současnou tvář Královského baletu v dílech tří současných předních choreografů.
Jakub Jahn - Český filmový režisér

Tato informační stránka o Sidi Larbi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sidi Larbi" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes