15
new stories - click to show

Václav Nižinský

Related to

Michail Fokin, novátor baletního světa počátku 20. století

22.August » Taneční aktuality
Přelom 19. a 20. století se nesl ve znamení velkých uměleckých změn. Svět divadelního tance začaly obohacovat nové směry, rodila se evropská i americká taneční moderna a revoluce bobtnala rovněž v tradičně konzervativnějším odvětví klasického baletu.

Mezinárodní taneční film Když jemnost rozvine sílu otevírá otázku postavení mužů a žen v zábavním průmyslu

1.February » Taneční aktuality
Koncem roku 2021 uvedla vedoucí baletního souboru pařížské Opery Aurélie Dupont složený večer z děl Frederica Ashtona, Sharon Eyal a Václava Nižinského.

Ashton/Eyal/Nižinský – Závan odvážného ruského umění

31.January » Taneční aktuality
Koncem roku 2021 uvedla vedoucí baletního souboru pařížské Opery Aurélie Dupont na repertoár složený večer z děl Frederica Ashtona, Sharon Eyal a Václava Nižinského.

Roušky neroušky…

19.January » Taneční aktuality
Když jsem v posledním prosincovém týdnu usedal na své místo v přeplněném hledišti pařížské Opery, držela se mě nelibá pachuť v ústech.

V říjnu má v Praze opět vystoupit tanečník Sergej Polunin

28.May » Seznam Zprávy
Po dvojím odkladu hostování kvůli pandemii koronaviru by se měl v Praze 25. října představit populární tanečník Sergej Polunin.

Tanečník Polunin v Praze složí poctu Nižinskému, lístky stojí až 30 tisíc

23.September » Bleskově.cz
Ve Foru Karlín zatančí čtyřicetiminutové sólo inspirované Václavem Nižinským, poté bude debatovat s diváky.

Ladnost pohybů světové hvězdy. Do Prahy se vrátí tanečník Sergej Polunin

22.September » Lidovky.cz
„Enfant terrible“ světového baletu se 30. listopadu představí v pražském Foru Karlín. Představení Up, Close & Personal se inspirovalo slavným ruským tanečníkem a chorografem Václavem Nižinským.

Světoznámý tanečník Sergej Polunin vystoupí v listopadu v Praze

21.September » Divadlo.cz
Dopřejte si privilegium přímo z tanečního parketu sledovat mistrovské vystoupení Sergeje Polunina ve čtyřicetiminutovém sólu, inspirovaném legendárním

Světoznámý tanečník Sergei Polunin „live“ na jediném vystoupení v Praze!

19.September » Tojesenzace.cz
Dopřejte si privilegium přímo z tanečního parketu sledovat mistrovské vystoupení Sergeje Polunina ve čtyřicetiminutovém sólu, inspirovaném legendárním tanečníkem a choreografem

Světoznámý tanečník Sergej Polunin vystoupí v Praze

17.September » ProtiŠedi.cz
V pondělí 30. listopadu se ve Foru Karlín odehraje představení Sergei Polunin… Up, Close & Personal. Jde o čtyřicetiminutové sólo, inspirované legendárním tanečníkem a choreografem Václavem Nižinským. Po vystoupení bude následovat diskuse o nejrůzně…

Mistrovské sólo tanečníka Sergeje Polunina. Už brzy se ukáže v Praze

12.September » Kultura Deník.cz
Světoznámý tanečník ukrajinského původu Sergej Polunin se vrací do Prahy 30. listopadu vystoupí ve Fóru Karlín. Jeho čtyřicetiminutové mistrovské sólo Up, Close & Personal, které bude možné zhlédnout pouze jednou, je inspirováno dalším legendárním t…

Tato informační stránka o Václav Nižinský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Nižinský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes