15
new stories - click to show

David Laštovka

Related to

Kapelník Moravanky prodal dům za čtyři dny. V novém si nemůže zvyknout

16.September » Bydlení iDNES.cz
Zakladatel a kapelník legendární Moravanky, uznávaný trumpetista Jan Slabák (79), nedávno učinil zásadní životní rozhodnutí. Vilu s nádherným výhledem na Brno, vlastní lanovkou a lesní oborou za plotem prodal a postavil si menší dům.

Kostel na Tachovsku peklem v pohádce Z pekla štěstí 2: Gott (†80) si roli Lucifera vyprosil!

23.August » Blesk.cz
„Chůva mi vyprávěla, že Lucifer je starý, ošklivý čert, vypelichaný. Ale jak vidím, jsou to jen zlé pomluvy. Konečně kus chlapa, kavalíra, pravý vládce své říše,“ lichotí králi pekel vypočítavá Eufrozína v pohádce z Pekla štěstí 2. Ono peklo, v je...

Přežil koncentrák, pak ho zase zakázali… kvůli dopisu Brežněvovi. A tak psal a snil. Tajnosti slavných

5.August » KrajskeListy.cz
FOTO / VIDEO Hvězda seriálu Tři chlapi v chalupě a jedinečný představitel stovek dalších postav neprocházel životem lehce. V šestnácti zažil totální nasazení a nacistický koncentrák, pak si na něj pro změnu došlápla StB. Po srpnové invazi si totiž...

Poslední dny života Jana Skopečka: Zazpíval Přednostu stanice, pak mu selhaly orgány

4.August » eXtra.cz
V pondělí 27. prosince naposledy vydechl velký herec malých rolí Jan Skopeček (†94), Jaké byly poslední dny života muže, s nímž se třetího srpna rozloučili přátelé, rodina a fanoušci ve strašnickém krematoriu?

Pohřeb Jana Skopečka (†94) chystá jeho synovec! A co dcera Marie?

29.July » Blesk.cz
Poslední rozloučení s Janem Skopečkem (†94) připravuje hercův synovec Michal. Pohřeb proběhne v pondělí 3. srpna a z Francie na něj dorazí i Skopečkova dcera Marie (65). Svoji účast už potvrdila!

Pohřeb Jana Skopečka (†94) chystá jeho synovec! A co dcera Maria?

29.July » Blesk.cz
Poslední rozloučení s Janem Skopečkem (†94) připravuje hercův synovec Michal. Pohřeb proběhne v pondělí 3. srpna a z Francie na něj dorazí i Skopečkova dcera Marie (65). Svoji účast už potvrdila!

Tragédie otce, syna a vnuka: Taxikáři z Příbrami se loučili s kolegou

24.July » CNN Prima NEWS
Taxikáři z Příbrami se v pátek rozloučili s tragicky zesnulým kolegou Martinem, který se svým synem Radečkem a jeho dědou Radkem zemřeli u rybníka v obci Lhota. Pravděpodobně je zabilo probíjející čerpadlo. Řidiči jim Vypravili smuteční vzpomínkov...

Zpověď Dominiky Gottové o vztahu s Timem, alkoholu i majetkovém vyrovnání: V dědictví se šťourat nehodlám

14.July » Prima Ženy
Legendární zpěvák Karel Gott by dnes oslavil 81. narozeniny. Zapálit svíčku na hrob půjde i jeho prvorozená dcera Dominika.

Italský zpěvák Mattioli žije 21 let v Česku. Rodinné štěstí mu nevydrželo

Italský zpěvák Davide Mattioli (51) žije v Čechách už jedenadvacet let. Nejdříve bydlel v Liberci, avšak před čtyřmi lety se od Ještědu přestěhoval do novostavby v malé obci poblíž Prachatic. A toto místo si nevybral náhodou.

Igor Bareš našel pro rodinu ráj na zemi. Bydlení si nemůže vynachválit

Byla to tak trochu akce kulový blesk. Rozrůstající se rodině herce Igora Bareše začal být panelový byt, v němž všichni žili, malý, a tak se rozhodli přestěhovat do rodinného domku. Své bydlení si nemohou vynachválit. V novém království našli ráj n...
Douglas Michael - Americký herec
Jan Antonín Duchoslav - Český herec
Miroslav Šimůnek - Český herec
Jan Skopeček - Český herec a dramatik
Jiří Krampol - Český herec a moderátor
Jan Babor - poslanec za ČSSD
Michal David - Český zpěvák

Tato informační stránka o David Laštovka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Laštovka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes