Filip Ličman

Related to

Junioři AK ŠKODA Plzeň jsou mistři republiky

30.September » Plzeň.cz
Na domácí půdě v Plzni před svými fanoušky se podařilo atletům ze ŠKODY Plzeň o víkendu obhájit titul mistra ČR a zajistit si tím i další účast v evropských pohárech pro rok 2020. Na druhém místě s…

Byla schválena nominace na MS

12.September » Atletika.cz
Předsednictvo Českého atletického svazu schválilo nominaci na mistrovství světa v Dauhá. Do katarské metropole odcestuje 23 českých atletů.

Plzeňští atleti zářili na juniorském mistrovství Evropy

22.July » Plzeň.cz
Mistrovství Evropy juniorů, které hostilo uplynulý víkend město Boras, přineslo klubu AK ŠKODA Plzeň spoustu radosti. Medaile slavili v diskařském kruhu dvojčata Michal a Jakub Forejtovi i čtvrtkař…

Stříbro pro české čtvrtkaře

21.July » Atletika.cz
Počet vybojovaných cenných kovů na MEJ v Boras se zastavil na čísle čtyři. Tu poslední získala štafeta juniorů na 4x400 metrů a má stříbrnou hodnotu. Oštěpařka Ivana Koktavá si vyházela elitní osmičku, když skončila sedmá.

Byla schválena nominace na MEJ

8.July » Atletika.cz
Předsednictvo Českého atletického svazu schválilo nominaci na mistrovství Evropy juniorů, které hostí ve dnech 18. – 21. července švédské Boras.

Atleti Škody Plzeň zářili na mistrovství republiky juniorů

1.July » Plzeň.cz
Celkem 12 medailí, český rekord i útok na čelo Evropských tabulek. To vše předvedli atleti Škody Plzeň v Olomouci na republikovém šampionátu juniorů. Zlato za výkon 209 centimetrů ve výšce patří Ja…

Atletický šampionát mládeže patřil škodovákům

26.February » Regiony 24.cz
Nejpočetnější medailovou sbírku ze všech klubů v ČR v rámci juniorské kategorie si veze domů AK ŠKODA Plzeň a navazuje tak na podobné vítězství z MČR do 22 let z loňského září.
Anežka Drahotová - Česká atletka a cyklistka
Jakub Holuša - Český atlet
Barbora Špotáková - Česká atletka, závodící v hodu oštěpem
Zuzana Hejnová - Česká atletka

Tato informační stránka o Filip Ličman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Ličman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes