15
new stories - click to show

Radovan Lokša

Related to

Béčko v číslech: Zálešák nechyběl ani minutu

27.October » FC Baník Ostrava
Redakce - Jen jedenáct zápasů stihla na podzim třetiligová rezerva Baníku, než do MSFL zasáhla epidemiologická opatření. Svěřenci Ondřeje Smetany, který po druhém kole nahradil Daniela Tchuře, přezimují na devátém místě s šestnácti body.

Béčko předvedlo skvělý obrat: Zlín B - Baník B 2:3

20.September » FC Baník Ostrava
Redakce - Ani dvě penalty pro soupeře za jeden poločas, ani z toho plynoucí poločasová dvoubranková ztráta nezastavily rozjetou rezervu Baníku. Ta dokázala ve Zlíně otočit výsledkově špatně rozehraný zápas a vyhrála nad zlínským béčkem 3:2!

Béčko si poradilo s Rosicemi

13.September » FC Baník Ostrava
Redakce - Juniorka pokračuje v úspěšném tažení. S několika posilami z áčka porazila v neděli třetí tým MSFL Slovan Rosice 2:0, když oba gól dal ve druhé půli střídající Radovan Lokša. Trenér Ondřej Smetana se svým týmem ani v pátém utkání neprohrál.

První domácí vítězství: Baník B - Uničov 3:1

30.August » FC Baník Ostrava
Redakce - Také druhé vystoupení rezervy Baníku pod vedením trenéra Ondřeje Smetany skončilo vítězstvím. Béčko Baníku si ve 4. kole MSFL doma poradilo s Uničovem 3:1 a poprvé v sezoně vyhrálo před vlastním publikem.

Béčko v generálce prohrálo s Lipinou

1.August » FC Baník Ostrava
Redakce - Poslední prověrka před zahájením sezony rezervě Baníku výsledkově nevyšla. Svěřenci Daniela Tchuře podlehli v Markvartovicích svému soutěžnímu rivalovi z MSFL Frýdku-Místku 2:3.

Béčko i s Martinem Fillem rozdrtilo Havířov 7:0

Redakce - První příprava béčka po dlouhé pauze skončila vysokým vítězstvím. Baníkovci v pátek na pažitu v Markvartovicích deklasovali divizní MFK Havířov 7:0. Poločas odehrál na kraji obrany také Martin Fillo, který po zranění nabírá zápasové tempo.

Béčko v generálce rozstřílelo Krnov

29.February » FC Baník Ostrava
Redakce - Rezerva Baníku se na jarní začátek MSFL naladila vysokou výhrou. Svěřenci Daniela Tchuře rozstříleli v sobotní generálce účastníka krajského přeboru FK Krnov 7:1.

Béčko nadělilo Slavičínu šest branek

8.February » FC Baník Ostrava
Redakce - Drtivým vítězstvím skončilo další přípravné utkání béčka. Svěřenci Daniela Tchuře si v sobotu na umělé trávě Slavičína poradili s domácím divizním TVD hladce 6:0.

Daniel Tchuř: S podzimem jsme relativně spokojeni

22.November » FC Baník Ostrava
Redakce - V MSFL plní roli nováčka. Popasovali se s ní se ctí. V polovině sezony jsou fotbalisté Baníku Ostrava „B“ na sedmém místě třetiligové tabulky. S pouhou tříbodovou ztrátou na druhé místo! Je to dost, nebo málo? Ostravští kanonýři Radovan ...

Béčko porazilo Velké Meziříčí 4:2

15.September » FC Baník Ostrava
Redakce - Série neporazitelnosti se rozrůstá. Béčko Baníku v MSFL porazilo v Markvartovicích Velké Meziříčí 4:2 a počtvrté za sebou dokázalo zabodovat. Díky tomu se výběr Daniela Tchuře posunul už na páté místo tabulky.

Radovan Lokša: Být na vrcholu vždy potěší

12.September » FC Baník Ostrava
Redakce - Začátek sezony mu vyšel výborně. Po sedmém kole MSFL se Radovan Lokša, kapitán baníkovského béčka, dostal do čela tabulky střelců. Pomohl mu k tomu především hattrick, který zaznamenal v posledním zápase v Dolním Benešově. Celkem si v se...

Lokšův hattrick rozhodl: Dolní Benešov - Baník "B" 0:4

7.September » FC Baník Ostrava
Redakce - Jednoznačným vítězstvím rezervy Baníku skončilo utkání 6. kola MSFL, které Ostravané sehráli na půdě Dolního Benešova. Ostravský Radovan Lokša v něm vystřelil tři góly a také díky tomu si Baník nakonec odvezl vysokou výhru 4:0
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Radovan Lokša zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radovan Lokša" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes