15
new stories - click to show

Ferrari Luca

Related to

Luca di Montezemolo je ochotný pomoci Ferrari

15.December » GPF1.cz
U Ferrari pracoval dlouhá desetiletí, poté však skončil. Nyní se opět hlásí do služby – bývalý ředitel Ferrari Luca di Montezemolo dle svých slov zná příčiny současných problémů italského týmu a ví, jak se jich zbavit. Problém ale je, že o něho za...

Na adresu Ferrari je nyní lepší mlčet

8.September » GPF1.cz
Situace kolem italské stáje pravděpodobně nemá řešení. Mnoho lidí zastává názoru, že je potřeba vyměnit týmového šéfa Ferrari, ale problém může být daleko komplikovanější.

Ferrari musí stanovit týmovou jedničku

13.January » GPF1.cz
Taková je rada bývalého dlouholetého prezidenta Ferrari Lucy di Montezemela, který maranellskou stáj řídil v letech 1991 až 2014. U Scuderie ale působil dlouhá léta před tím, než byl dosazen do vedení.

Leclerc bude nejlepší z nové generace, je jako Lauda, věří bývalý šéf Ferrari

5.September » GPF1.cz
Ve Spa podle bývalého ředitele Ferrari Luca di Montezemola sehrál Sebastian Vettel důležitou roli u Leclercova vítězství, přesto ho jako dvojku nevidí. Mladý Monačan mu zase připomíná Laudu v jeho začátcích u Scuderie.

"Vettel u Ferrari není dvojkou," tvrdí Montezemolo. Druhá jednička Leclerc mu připomíná Laudu

5.September » F1News.cz
Sebastian Vettel by podle bývalého prezidenta Ferrari Lucy di Montezemola ještě neměl být odepisován. V týmu rozhodně neplní roli dvojky a "nosiče vody" pro mladého Charlese Leclerca, jenž minulý víkend v Belgii konečně vyhrál.

S Fernandem to v týmů občas zajiskřilo, říká Leupen o Alonsově angažmá u Toyoty

28.June » F1 Sports
Týmový ředitel tovární Toyoty ve světovém vytrvalostním šampionátu FIA WEC Rob Leupen poodhalil zákulisí vztahů uvnitř japonské stáje, jejímž členem byl během uplynulé sezóny také Fernando Alonso.

Montezemolo tvrdí, že Alonsova povaha byla důvodem neúspěchu Ferrari

27.March » GPF1.cz
Španělský pilot nebyl úplně týmový hráč, alespoň to tvrdí bývalý prezident Ferrari Luca di Montezemolo.

Tato informační stránka o Ferrari Luca zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ferrari Luca" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes